تگ آسانسور | قیمت اکسس کنترل | هزینه نصب تگ | ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

تگ آسانسور که اختصار اکسس کنترل آسانسور می باشد برای ایجاد محدودیت استفاده از آسانسور یا طبقات مورد استفاده قرار می گیرد . اکسس-کنترل درب ورودی آپارتمان نیز جایگزین مناسبی برای کلیدهای فلزی است . در ادامه قیمت اکسس کنترل آسانسور و هزینه نصب اکسس کنترل آسانسور و دربازکن آورده شده است . بروزرسانی ۱۳ مرداد ۱۴۰۰

همچنین با توجه به نیاز توأم مشتریان به نصب اکسس کنترل و قفل مقابل برقی (اکثرا برای درب پارکینگ به آسانسور) ، قیمت قفل مقابل برقی و هزینه نصب قفل مقابل برقی در ادامه آورده شده اند.

خدمات «همیار امنیت» – اکسس کنترل :

فروش تگ آسانسور (انواع اکسس کنترل مخصوص آسانسور)

نصب اکسس کنترل آسانسور (نصب حرفه ای و پشتیبانی نصب)

تعمیر اکسس کنترل آسانسور (تعمیر تگ آسانسور و خدمات پس از فروش)

فروش دربازکن کارتی/تگ RFID : فروش اکسس کنترل مخصوص درب ورودی آپارتمان (امن‌ترین اکسس کنترل)

نصب دربازکن کارتی/تگ : نصب انواع دربازکن الکترونیکی RFID برای آپارتمان و اداره ها

فروش و نصب قفل مقابل برقی : فروش و نصب قفل مقابل برقی آلمانی برند اف آف و اسپانیایی برند سارو و برندهای ایرانی . نصب رو درب های چوبی و فلزی

فروش اکسس کنترل آسانسور ( کنترل تردد آسانسور ) و درب های ورودی آپارتمان ، هتل و سایر اماکن . نصب اکسس کنترل ( تگ آسانسور و دربازکن ) ، فروش و خدمات پس از فروش اکسس کنترل.

قیمت اکسس کنترل به مدل و امکانات آن بستگی دارد . برندهای مختلف قیمت و کیفیت متفاوتی دارند که بدون در نظر گرفتن هزینه ، حتما باید به امنیت و کیفیت اکسس کنترل توجه ویژه ای داشت .

توجه کنید که اسامی تگ آسانسور ، تگ دربازکن ، تگ ریدر آسانسور ، دربازکن تگ دار ، دربازکن تگ خور ، اکسس کنترل RFID ، پنل کارتی ، پنل تگ خوان و … همگی به دستگاه های مبتنی بر RFID اشاره دارند .

تگ ها از ساختار و پروتکل های امن RFID استفاده می کنند که متداولترین تگ با فرکانس 125 کیلوهرتز و یا 13.56 مگاهرتز کار می کند .

دستگاه اکسس کنترل آسانسور یا تگ آسانسور (کنترل تردد آسانسور) و درب آپارتمان اکثراً مبتنی بر تکنولوژی RFID بوده و اکثرا قابلیت های رمز و کارت را دارند.

دلایل استفاده از تگ آسانسور (اکسس کنترل آسانسور):

 • اجازه استفاده از آسانسور به افراد مجاز
 • امکان اجبار به پرداخت شارژ ساختمان
 • حذف و اضافه کردن ساکنین آپارتمان
 • اختصاصی کردن طبقات (هریک از ساکنین بتواند فقط به طبقه خودش تردد کند)
 • افزایش امنیت ساختمان

اکسس کنترل آسانسور یا به اختصار تگ آسانسور برای ایجاد محدودیت در استفاده از آسانسور و نیز تردد به طبقات مورد استفاده قرار میگیرد . همچنین استفاده از تگ آسانسور مقداری امنیت ساختمان را افزایش می دهد (تاخیر در سرقت).

اکسس کنترل یا دربازکن RFID درب ورودی آپارتمان جایگزینی برای کلیدهای آهنی است که سهولت قابل قبولی را در کنار امنیت ایجاد کرده است. اکسس کنترل آسانسور مدل دو تیکه محدودیت روی طبقات هم ایجاد می کند بطوری که هر یک از ساکنین می توانند به طبقه خودشان بروند .

اکسس کنترل دوتیکه : اکسس کنترلی که بخش آنتن از بخش پردازش یا رله جدا هستند و در نتیجه حفاظت فیزیکی بخش رله تامین می شود و لذا امنیت بالایی ایجاد خواهد شد . کنترل اکسس دو تیکه بیشتر برای درب ورودی آپارتمان یا ویلا مورد استفاده قرار می گیرد . البته مدل آسانسور هم موجود است.

قیمت و هزینه نصب

هزینه نصب تگ آسانسور ( اکسس کنترل آسانسور ) :

 • هزینه نصب اکسس کنترل (دربازکن تگ دار) برای درب ورودی ۲۰۰ هزار تومان
 • هزینه نصب اکسس کنترل (کنترل تردد) آسانسور تگ دار ۲۰۰ هزار تومان ( هزینه نصب تگ آسانسور )
 • هزینه نصب قفل مقابل برقی ( نصب قفل برقی) ۱۸۰۰۰۰ تومان
 • هزینه تنظیمات اکسس کنترل : بدون هزینه
 • هزینه تعریف ۵ کارت یا تگ : بدون هزینه
 • هزینه تعریف هر ۱۰۰ عدد تگ ۱۵۰۰۰ تومان (مثلاً برای تعریف ۵۰۰ عدد تگ ، مبلغ ۷۵۰۰۰ تومان اخذ خواهد شد)
 • هزینه سیم کشی هر متر ۲۰۰۰ تومان

قیمت تگ آسانسور و دربازکن ( قیمت اکسس کنترل ) :

قیمت اکسس کنترل ( قیمت تگ آسانسور ) به قابلیت ها ، برند و کیفیت ساخت آن بستگی دارد . اکسس کنترل RFID که برای باز کردن درب ورودی آپارتمان ، هتل ها و اماکن مورد استفاده قرار می گیرد ارزان ترین اکسس کنترل است. کنترل اکسس هایی که قابلیت بیولوژیکی اثر انگشت را دارند از اکسس کنترل RFID گرانتر هستند و اما گرانترین اکسس کنترل مربوط آنهایی است که از قابلیت تشخیص چهره برخوردار هستند. از طرفی قیمت اکسس کنترل به برند و در نتیجه کیفیت آن بستگی دارد.

 • قیمت تگ جاسوئیچی آسانسور ۲۰ تایی ۸۵۰۰۰ تومان (هم فرکانس ۱۲۵khz و هم فرکانس ۱۳/۵۶Mhz)
 • قیمت تگ جاسوئیچی شیشه‌ای هر عدد ۱۴۵۰۰ تومان قیمت تگ دستبندی سیلیکون هر عدد ۱۵۵۰۰ و ۱۹۰۰۰ تومان
 • قیمت کارت ۱۲۵khz هر عدد ۴۳۰۰ تومان
 • قیمت تگ برچسبی ۱۲۵khz هر عدد ۷۵۰۰ تومان
 • قیمت (تگ آسانسور) اکسس کنترل رویال ۳۷۵۰۰۰ تومان (تست شده)
 • قیمت اکسس کنترل آسانسور B1204 هر دستگاه ۷۳۰۰۰۰ تومان (فلزی و با کیفیت – تست شده)
 • قیمت اکسس کنترل اثر انگشت و تگ دار برند ZK هر دستگاه ۱۲۵۰۰۰۰ تومان (تست شده)
 • قیمت اکسس کنترل اثر انگشت و تگ دار برند BT هر دستگاه ۱۳۶۰۰۰۰ تومان (تست شده)
 • قیمت اکسس کنترل آسانسور لمسی ۳۷۵۰۰۰ تومان (تست شده)
 • قیمت اکسس کنترل دو تیکه دربازکن ۳۱۵۰۰۰ تومان (امنیت بالا برای درب ورودی آپارتمان)
 • قیمت اکسس کنترل دو تیکه آسانسور ۳۴۵۰۰۰ تومان (اختصاصی کردن طبقات + افزایش امنیت)

فاکتور نصب اکسس کنترل (مثال) : مجموع هزینه فروش و نصب اکسس کنترل ( تگ آسانسور و درب آپارتمان ) عبارتند از (منظور از n تعداد کالا یا اجرا است) :

نام کالا یا اجراقیمت / هزینه (تومان)
اکسس کنترل b1204730000×n
تگ جاسوئیچی با کیفیت4000×n
کارت 4300×n
هزینه نصب200000×n
مبدل یا آداپتور 45000~55000×n
هزینه تعریف 500 تگ/کارت75000
مالیات0

تگ جاسوئیچی در چندین مدل و رنگ های متفاوتی در بازار وجود دارند که با توجه به سلیقه و کاربرد انتخاب می شوند. تگ های جاسوئیچی بر اساس فرکانس ، شکل و جنس آنها دسته بندی می شوند.

نصب اکسس کنترل آسانسور ، نصب اکسس کنترل هوشمند WiFi برای آسانسور ، نصب اکسس کنترل دربازکن ، نصب تگ آسانسور به همراه قیمت تگ آسانسور قیمت کنترل تردد آسانسور و قیمت تگ ریدر در بازکن و انواع دربازکن کارتی و پنل کارتی پنل آسانسور در انواع برندها.

قیمت تگ آسانسور و تگ دربازکن به برند ، تعداد و خدمات پس از فروش بستگی دارد. برندهای چینی چون پشتیبانی ندارند قیمت آنها نیز پایینتر است. دستمزد نصب تگ آسانسور و نصب دربازکن تگ دار بر اساس سختی کار و سیم کشی انجام شده تعیین می شود.

یکی از برندهای مشهور اکسس کنترل یا تگ دربازکن RFID شرکت ZKteco است که انواع مختلفی از سیستم های کنترل دسترسی و تردد را عرضه می کند . این برند خارجی یکی از معروفترین برندهای خارجی داخل ایران است . همچنین محصولات گلدبریدجز نیز کیفیت بالایی دارند .

مشاوره خرید اکسس کنترل ( دستگاه کنترل تردد ) : برای خرید تگ آسانسور و اکسس کنترل درب ورودی RFID و اثر انگشت می توانید با ما تماس بگیرید .

مشتریان گرامی سؤال میپرسند که : تگ خوان (اکسس کنترل) درجه یک یا تگ آسانسور درجه یک کدام است؟ کدام تگ امنیت بیشتری دارد؟ کدام برند تولید کننده کنترل اکسس و تگ ریدر بهترین است؟ در پاسخ به این سوالات، مطالب «امنیت اکسس کنترل و تگ» و «بهترین تگ و اکسس کنترل» را مطالعه کنید.

سهولت و امنیت بکارگیری تگ آسانسور و تگ دربازکن (اکسس کنترل) نسبت به قیمت تگ و تگ ریدر مقرون به صرفه می باشد . هرچند می توان به امنیت سیستم RFID ایراداتی وارد آورد اما همراه شدن تگ در بازکن با دوربین های مداربسته و یا استفاده از اکسس کنترل دو تیکه امنیت بالایی ایجاد خواهد کرد که هم از نوع بازدارندگی بوده و هم سختی ورود به آسانسور یا درب ها را بالا می برد. قیمت نصب تگ آسانسور به نوع سیستم قفل ، تعداد تگ ها و هزینه سیم کشی های لازم بستگی دارد . خود تگ قیمت بالایی ندارد و معمولا به تعداد تهیه می شود.

از طرفی با استفاده از تگ آسانسور یا تگ در بازکن می توان تعداد ورودی ها و پرداخت هزینه های آپارتمان را کنترل کرد . مثلاً شخصی که بدهی ساختمان را پرداخت نمی کند موقتا نتواند از آسانسور استفاده کند .

هزینه نصب تگ آسانسور (کنترل تردد آسانسور) :

عملیات نصب (دربازکن و آسانسور)هزینه نصب (تومان)
نصب اکسس کنترل درب ورودی (تگ خوان RFID)۱۵۰۰۰۰
نصب اکسس کنترل آسانسور (تگ RFID)۱۵۰۰۰۰
تنظیمات برای ۵ عدد تگبدون هزینه
آموزش تنظیمات اکسس کنترلبدون هزینه
هزینه سیم کشی (به ازای هر متر)۲۵۰۰

جدول قیمت فروش تگ آسانسور (دستگاه کنترل تردد آسانسور و دربازکن):

مدل تگ یا تگ خوان (اکسس کنترل)قیمت هر عدد (تومان)
اکسس کنترل درب ورودی مدل AC06۳۷۵۰۰۰۰
اکسس کنترل لمسی RFID ۳۷۵۰۰۰
اکسس کنترل آسانسور B1204۷۳۰۰۰۰
اکسس کنترل اثر انگشت zk۱۲۵۰۰۰۰
اکسس کنترل اثر انگشت بتا۱۳۶۰۰۰۰
اکسس کنترل دو تیکه دربازکن۳۱۵۰۰۰
کنترل تردد آسانسور دو تیکه ۳۴۵۰۰۰
تگ مایفر جاسوئیچی۱۴۰۰۰
تگ جاسوئیچی ۱۲۵khz۴۰۰۰
تگ جاسوئیچی ۱۳/۵۶Mhz۴۰۰۰
تگ دستبندی ۱۲۵khz۱۴۵۰۰
کارت RFID ۱۲۵khz۴۳۰۰
تگ جاسوئیچی شیشه‌ای۱۳۵۰۰
تگ برچسبی۷۵۰۰
ترانس ۱۲ ولت ۲ آمپر (مناسب تغذیه اکسس کنترل اثر انگشت و دربازکن آپارتمان)۵۵۰۰۰
مبدل ۲۴ ولت به ۱۲ ولت (مناسب تگ آسانسور یکپارچه)۴۸۰۰۰

قیمت قفل مقابل برقی (قفل برقی) و هزینه نصب :

 • قیمت قفل مقابل برقی آلمانی برند اف اف : هر عدد ۵۷۰۰۰۰ تومان (مناسب درب چوبی و فلزی)
 • قیمت قفل مقابل برقی اسپانیایی برند سارو : هر عدد ۵۵۰۰۰۰ تومان (مناسب درب چوبی و فلزی)
 • قیمت قفل مقابل برقی برند آدلر آلمان : هر عدد ۵۳۰۰۰۰ تومان (مناسب درب چوبی و فلزی)
 • قیمت قفل مقابل برقی ایرانی برند DUM : هر عدد ۲۷۵۰۰۰ تومان (مناسب درب چوبی و فلزی)
 • قیمت قفل مقابل برقی ایرانی برند الکتروپیک : هر عدد ۲۶۵۰۰۰ تومان (مناسب درب چوبی و فلزی)
 • هزینه نصب قفل مقابل برقی بدون احتساب سیم کشی هر یونیت ۱۸۰۰۰۰ تومان
 • هزینه سیم‌کشی و سوراخ کاری دیوار (در صورت نیاز) پس از بازدید تعیین خواهد شد.

هزینه تعمیرات اکسس کنترل

هزینه تعمیر تگ آسانسور (تعمیر کنترل تردد آسانسور):

هزینه تعمیر اکسس کنترل آسانسور ( تعمیر تگ آسانسور ) و اکسس کنترل دربازکن : ۲۰۰ هزار تومان (بدون هزینه تردد) – ابتدا خودتان مدارات را با توجه به توضیحات لینک (تعمیر اکسس کنترل آسانسور و دربازکن) بررسی نمایید اگر موفق به تعمیر اکسس کنترل نشدید با ما تماس بگیرید.

سفارش خرید اکسس کنترل آسانسور و اکسس کنترل در بازکن RFID : مشتریان گرامی در سراسر ایران می توانند برای خرید اکسس کنترل آسانسور ، تگ ریدر دربازکن و تگ جاسوئیچی سفارش دهند . ارسال تعداد بالا رایگان است .

چرا تگ آسانسور (اکسس کنترل) را از «همیار امنیت» بخریم ؟

خرید دستگاه کنترل تردد آسانسور و دربازکن سکوریتی هلپر (همیار امنیت) این مزیت را دارد که ابتدا تمام مدار و تنظیمات دستگاه کنترل تردد تست و بررسی کیفی شده و سپس برای مشتریان ارسال می شود تا خریدی با بالاترین کیفیت و بالاترین قابلیت اطمینان داشته باشند . همچنین مرجوعی به صفر برسد و سرعت کار شما افزایش یابد . نصب و تعمیرات اکسس کنترل نیز از جمله خدمات پشتیبانی همیار امنیت است .

خرید تگ و اکسس کنترل : برای خرید اکسس کنترل و تگ آسانسور و تگ دربازکن بصورت عمده و جزئی می توانید از فروشگاه آنلاین «همیار امنیت» خرید نمایید.

خرید عمده تگ جاسوئیچی ، تگ دستبندی عمده و اکسس کنترل : لطفاً مدل و تعداد تگ یا دستگاه را در واتسآپ ارسال کنید و یا تماس بگیرید (تگ عمده جاسوئیچی و دستبندی).

نصاب اکسس کنترل آسانسور و دربازکن تگ دار : برای نصب تگ آسانسور یا دستگاه کنترل تردد آسانسور تگ دار با شماره ۰۹۱۲۴۶۰۴۸۹۹ تماس بگیرید.

آموزش نصب اکسس کنترل درب ورودی و اکسس کنترل آسانسور: اگر خودتان علاقه مند به نصب اکسس کنترل RFID هستید لینک «آموزش نصب تگ خوان RFID» را مطالعه کنید. خواهشمندیم الزامات ایمنی را رعایت کنید بخصوص هنگام کار کردن با ولتاژ ۲۲۰ ولت .

مشاهده نمونه کارهای نصب شده :

اکسس کنترل آسانسور و دربازکن نصب شده را در اینستاگرام انتهای صفحه ببینید .

برای نصب اکسس کنترل یکپارچه به ولتاژ ۱۲ ولت نیاز دارید برای تامین این ولتاژ از آداپتور ۲۲۰ به ۱۲ ولت و برای آسانسور از مبدل ۲۴ به ۱۲ ولت استفاده کنید .

برای نصب اکسس کنترل دو تیکه معرفی شده در فروشگاه ، برای درب ورودی به آداپتور ۲۲۰ به ۱۲ نیاز دارید و برای آسانسور مستقیما به ولتاژ ۲۴ ولت آسانسور وصل کنید .

اکسس کنترل هایی که دارای گارانتی هستند ، شماره موبایل شما و تاریخ نصب به عنوان مشخصه گارانتی شما نزد ما ثبت می شود . بنابراین نگران گم شدن فاکتور نباشید . فقط شماره تماس «همیار امنیت» را ذخیره کنید .

مشخصات اکسس کنترل ( سیستم های کنترل تردد ) :

اکسس کنترل مدل T11 :

قابلیت تعریف 500 کارت یا تگ یا رمز
قابلیت خواندن کارت یا تگ از فاصله 3 سانتی متری
امنیت بالا نسبت به ریموت ها و سیستم های متداول (به شرط تامین امنیت فیزیکی دستگاه)
حذف هزینه های مربوط به مغزی قفل به دلیل وجود کلیدهای متعدد
امکان تعریف یک تگ یا کارت برای چند قفل هوشمند
قابلیت اتصال زنگ به اکسس کنترل به زنگ  آپارتمان
نوع تگ یا فرکانس : 125khz – قیمت تگ : ارزان – مدل های تگ : جاسوئیچی ، دستبندی و …
ظاهر زیبا و شکیل – ضد آب

اکسس کنترل مدل T22 :

قابلیت تعریف 500 کارت یا تگ یا رمز
قابلیت خواندن کارت یا تگ از فاصله 3 سانتی متری
امنیت بالا نسبت به ریموت ها و سیستم های متداول (به شرط تامین امنیت فیزیکی دستگاه)
حذف هزینه های مربوط به مغزی قفل به دلیل وجود کلیدهای متعدد
امکان تعریف یک تگ یا کارت برای چند قفل هوشمند
قابلیت اتصال زنگ به اکسس کنترل به زنگ  آپارتمان
کلیدهای لمسی و ظاهری شکیل و زیبا – ضد آب
نوع تگ یا فرکانس : 125khz – قیمت تگ : ارزان – مدل های تگ : جاسوئیچی ، دستبندی و …

اکسس کنترل مدل T22 :

قابلیت تعریف 500 کارت یا تگ یا رمز
قابلیت خواندن کارت یا تگ از فاصله 3 سانتی متری
امنیت بالا نسبت به ریموت ها و سیستم های متداول (به شرط تامین امنیت فیزیکی دستگاه)
حذف هزینه های مربوط به مغزی قفل به دلیل وجود کلیدهای متعدد
امکان تعریف یک تگ یا کارت برای چند قفل هوشمند
قابلیت اتصال زنگ به اکسس کنترل به زنگ  آپارتمان
کلیدهای لمسی و ظاهری شکیل و زیبا – ضد آب
نوع تگ یا فرکانس : 13.56Mhz – قیمت تگ : ارزان – مدل های تگ : جاسوئیچی ، دستبندی و …

اکسس کنترل مدل B1204 :

قابلیت تعریف 1000 کارت یا تگ یا رمز
قابلیت خواندن کارت یا تگ از فاصله 3 سانتی متری
امنیت بالا نسبت به ریموت ها و سیستم های متداول (به شرط تامین امنیت فیزیکی دستگاه)
حذف هزینه های مربوط به مغزی قفل به دلیل وجود کلیدهای متعدد
امکان تعریف یک تگ یا کارت برای چند قفل هوشمند
قابلیت اتصال زنگ به اکسس کنترل به زنگ  آپارتمان
کلیدهای لمسی و ظاهری شکیل و زیبا – ضد آب
الیاژ فلزی و مستحکم
مناسب درب ورودی و آسانسور
کلیدهای فلزی و ظاهری شکیل و زیبا – ضد آب نوع تگ یا فرکانس : 125khz – قیمت تگ : ارزان – مدل های تگ : جاسوئیچی ، دستبندی و …

کدام مدل تگ آسانسور بهتر است ؟

با توجه به تجربه ما و خرید دستگاه اکسس کنترل یا کنترل تردد آسانسور با بالاترین کیفیت ، پیشنهاد «همیار امنیت» استفاده از مدل b1204 است . هرچند قیمت این مدل کمی بالاتر است ما کیفیت و طول عمر آن نیز بالاتر می باشد . اما اگر می خواهید تردد به طبقات اختصاصی شود و احتمال آسیب رساندن به اکسس کنترل آسانسور نیز باشد بهترین گزینه استفاده از اکسس کنترل دو تیکه است که می تواند زیر پنل نصب شود.

اکسس کنترل مناسب دربازکن ورودی آپارتمان کدام است ؟

با توجه به اینکه درب ورودی آپارتمان بایستی امنیت بالایی داشته باشد از اینرو هنگام استفاده از اکسس کنترل این امنیت باید تامین شود . اکسس کنترل یک تیکه مانند b1204 چون آنتن و بخش پردازش در یک کیس قرار دارند لذا در صورتی که امنیت فیزیکی نداشته باشند امنیت نخواهند داشت . از این رو باید از «اکسس کنترل دو تیکه» استفاده کرد که آنتن یا ریدر در بیرون آپارتمان قرار میگیرد و بخش پردازش و رله در داخل آپارتمان . از این رو دسترسی به رله از بیرون امکان پذیر نبوده و در نتیجه امنیت در سطح بالایی خواهد بود . لذا اکسس کنترل مناسب درب ورودی آپارتمان (مسکونی ، اداری ، تجاری و ویلا) اکسس کنترل دو تیکه می باشد که شرکت هوایی مانند لگزو و گستر از جمله تولید کنندگان داخلی این نوع اکسس کنترل ها می‌باشند .

Instagram
Telegram
WhatsApp