ژانویه 10, 2021 By sobhan 3

اکسس کنترل آسانسور ( تگ ، کارت ، رمز ) کنترل تردد توکار

اکسس کنترل آسانسور (توکار ، روکار) که با نام های کنترل تردد آسانسور ، تگ آسانسور ، محدود کننده آسانسور ، کارتی کردن آسانسور ، ریموت آسانسور ، کارتخوان آسانسور ، شستی کارتی آسانسور ، کدینگ آسانسور ، هدایت کارتی آسانسور ، آسانسور کارتی ، کارت آسانسور ، تگ احضار آسانسور ، اکسس کنترل احضار آسانسور ، شاسی کدینگ آسانسور ، کارت خوان آسانسور ، تگ ریدر آسانسور ، کارت احضار آسانسور ، امن سازی آسانسور و اکسس کارت آسانسور بیان می شود همگی به یک مفهوم مربوط هستند.

کنترل تردد آسانسور | کارتی ، تگ ، ریموت ،اثر انگشتی | امنیت آپارتمان را بالا می برد و اهرمی برای پرداخت شارژ نیز است. دستگاه محدودیت تردد آسانسور نیز به منظور محدودیت دسترسی به طبقات خاص نیز بکار میرود.

اکسس کنترل آسانسور : یعنی کنترل دسترسی به طبقات یا واحد های آپارتمان بطوری که تردد برای افراد خاصی (ساکنین یا پرسنل) مجاز باشد. مجوز دسترسی می تواند با استفاده از کارت ، تگ ، اثر انگشت و یا تشخیص چهره باشد.

قیمت و نصب تگ آسانسور (نمونه کارها) : در ادامه نمونه کارهای نصب شده و قیمت اکسس کنترل آسانسور را مشاهده فرمایید. می توانید انواع اکسس کنترل آسانسور را از بخش فروشگاه اینترنتی «همیار امنیت» خرید کنید . برای سفارش و هماهنگی نصب تماس بگیرید (قبل از تماس راهنمای زیر را به دقت مطالعه کنید)

(انتخاب اشتباه) = (اتلاف وقت و هزینه)

کنترل تردد آسانسور روی هر طبقه بصورت مجزا قابل نصب می باشد. دستگاه تگ آسانسوری که هر یک از ساکنین فقط به طبقه خودش دسترسی داشته باشد برای ۲ الی ۱۶ طبقه موجود است. کلیه دستگاه های کنترل تردد فروشگاه همیار امنیت قابلیت حذف و اضافه کردن کارت یا تگ را دارند.

نصب توکار اکسس کنترل آسانسور (۱۶ کانال مجزا)
تامین امنیت و کنترل پرداخت شارژ ساختمان

کدام دستگاه کنترل تردد آسانسور بهتر است :

 • مدل توکار ؟ قابل دستکاری نیست و فقط قابلیت تگ و کارت را دارد (امنیت بیشتر)
 • مدل روکار؟ قابلیت رمز و تگ دارد (رمز مهمان)

کنترل تردد آسانسور : کنترل تردد آسانسور معمولا به دو صورت کنترل با دوربین یا سیستم های rfid انجام می شود. از این میان ، دستگاه کنترل تردد کارتی (تگ) محبوبیت بیشتری دارد. مدل های توکار به دلیل اینکه دور از دسترس هستند امنیت بیشتری داشته و برای تامین امنیت ساختمان توصیه می شوند.


دلایل کارتی کردن آسانسور :

 • افزایش امنیت ساختمان
 • اجبار به پرداخت شارژ آپارتمان
 • محدودیت تردد در شرکت ها و ادارات

دلایل کارتی کردن آیفون :

 • افزایش امنیت درب ورودی و آیفون
 • راحتی باز کردن درب و حذف کلید آهنی
 • مقرون به صرفه بودن تگ و کارت نسبت به کلید آهنی

مدل های اکسس کنترل آسانسور ( کنترل تردد آسانسور ):

 • اکسس کنترل آسانسور کارتی rfid (توکار)
 • کنترل تردد آسانسور سیمکارتی (روکار)
 • کنترل تردد آسانسور ریموتی (توکار)
 • کنترل تردد آسانسور کارتی ۱۵ طبقه (توکار)
 • اکسس کنترل کارتی و رمزی (روکار)

اکسس کنترل آسانسور بر سه اصل استوار است : اول اینکه قابل دستکاری نباشد (توکار باشد : امنیت فیزیکی و عدم دستکاری دستگاه) ، دوم سهولت استفاده داشته باشد (تگ و رمز گزینه‌های مطلوبی هستند) و سوم قابلیت اطمینان بالایی داشته باشد (گارانتی ، پشتیبانی و طول عمر)

کنترل دسترسی آسانسور : اکسس کنترل کارتی آسانسور دارای نام های دربازکن کارتی آسانسور ، شستی کارتی آسانسور ، قفل پنل آسانسور ، ریموت آسانسور ، اکسس کارت آسانسور ، کنترل تردد هوشمند ، کیت کنترل تردد ، مگنت آسانسور و کنترل تردد هوشمند آسانسور رمزی کارتی نیز می باشد. محدودیت دسترسی به طبقات خاص ، مناسب ساختمان های اداری است.

نصب اکسس کارت آسانسور : دستگاه کنترل تردد کارتی آسانسور را میتوان داخل کابین آسانسور ، روی کلید احضار طبقات (خارج از کابین) ، توکار یا روکار نصب کرد. مدل های رمزی بصورت روکار نصب می شوند. هزینه و روش نصب کنترل تردد برای آسانسور های که با ولتاژ ac کار می کنند با آسانسور هایی که ۲۴ ولت dc هستند متفاوت است.

اکسس کنترل احضار آسانسور : دستگاه کنترل تردد کارتی را می توان روی کلید احضار طبقات نیز نصب کرد. تگ احضار طبقات می تواند بصورت روکار یا توکار نصب شود. حال تگ می تواند کلید را به دو صورت کنترل کند : با زدن تگ کلید فعال شود ، با زدن تگ آسانسور احضار شود.

ریموتی کردن آسانسور : هم کلید احضار و هم پنل داخل کابین آسانسور را می توان ریموتی کرد بطوری که با زدن ریموت آسانسور به طبقه مورد نظر هدایت شود. گاهی به اشتباه به تگ های rfid ، ریموت آسانسور نیز می گویند. دستگاه مورد نیاز ریموت کنترل چند کاناله است.

کپی تگ و کارت آسانسور : برای خرید تگ کپی یا کپی کردن تگ آسانسور با ما تماس بگیرید. کپی در محل نیز امکان پذیر است.

هک تگ آسانسور : دستگاه های کنترل تردد آسانسور امنیت بالایی دارند و وقتی امنیت آنها به خطر می افتد که کارت و تگ در دسترس شخص غیرمجاز قرار گیرد و یا رمز توسط فرد غیر مجاز رویت شود.

قفل مناسب درب راه پله : پس از امن سازی آسانسور با دستگاه کنترل تردد ( کارتی یا ریموتی) ، برای تردد از طریق راه پله هم باید فکری کرد. غالبا درب ورودی به راه پله از نوع شیشه ای یا فلزی است که برای امن سازی این درب ها استفاده از قفل مگنت و یا قفل شفتی پیشنهاد می شود. با بکارگیری توام قفل مگنت و اکسس کنترل ، با همان تگ یا کارتی که آسانسور هدایت می شود، این درب نیز بازگشایی خواهد شد.

در میان دستگاه های کنترل تردد آسانسور ، از دستگاه های که با تگ و کارت rfid کار می کنند (کارتخوان) استقبال بیشتری شده است که دلیل آن حجم کم تگ و امنیت بالای آنها می باشد.


آیا یک تگ (کارت) هم به آسانسور و هم به آیفون میخورد؟ بله ، تنها با یک تگ یا کارت هم می توان درب ورودی را باز کرد و هم آسانسور را هدایت نمود. همچنین می توان درب راه پله را تگ دار کرد البته در این حالت به ups نیاز می‌باشد. (فروش و نصب همیار امنیت)


قیمت و هزینه های دستگاه کنترل تردد آسانسور (همیار امنیت) :

 • @ هزینه نصب اکسس کنترل آسانسور تا ۸ طبقه ۶۵۰/۰۰۰ تومان (توکار و روکار)
 • @ هزینه نصب اکسس کنترل آسانسور بیش از ۸ طبقه ۷۵۰/۰۰۰ تومان (توکار)
 • @ قیمت هر تگ یا کارت ۶۵۰۰ تومان
 • @ قیمت دستگاه کنترل تردد آسانسور پیشرفته توکار ۲/۷۵۰/۰۰۰ تومان (دارای اپلیکیشن ، مد مهمان ، مد تعمیر و …)
 • @ قیمت اکسس کنترل ساده توکار ۹۵۰/۰۰۰ تومان (دارای مستر کارت)
 • @ قیمت کنترل تردد آسانسور روکار کارتی-رمزی تاچ ۷۵۰/۰۰۰ تومان (فروشگاه)
 • @ اکسس کنترل کلید احضار آسانسور ۷۵۰/۰۰۰ و ۹۵۰/۰۰۰ (توکار) و روکار رمزی کارتی از ۴۵۰/۰۰۰ تومان
 • @ دربازکن کارتی با گارانتی ۸۵۰/۰۰۰ تومان
 • @ دربازکن ریموتی ۳۵۰/۰۰۰ تومان
 • @ هزینه نصب ریموت و کارتی کردن آیفون ۴۵۰/۰۰۰ تومان
 • @ قفل مقابل برقی باکیفیت ۸۹۰/۰۰۰
 • @ قفل برقی ۸۵۰/۰۰۰
 • @ قفل مگنت سارو برای وزن ۲۵۰ کیلو ۲/۸۰۰/۰۰۰
 • قیمت قفل شفتی سارو ۱/۸۵۰/۰۰۰ تومان

نمونه کارهای کنترل تردد آسانسور و دربازکن کارتی (توسط همیار امنیت):

کنترل تردد آسانسور مدل توکار و روکار کارتی و رمزی

امن سازی آسانسور (ضد سرقت کردن آسانسور)

تگ دار کردن آسانسور ، دستگاه اکسس کنترل رمزی و اختصاصی کردن طبقات آسانسور ، اکسس کنترل توکار آسانسور ، دستگاه کنترل تردد کلید احضار

امن سازی درب راه پله (شیشه‌ای ، فلزی ، چوبی):

درب راه پله را می توان هم به قفل های کلیدی مجهز کرد و اکسس کنترل و قفل مگنت. برای نصب قفل مگنت درب راه پله و امن سازی آن تماس بگیرید.

مدیریت پرداخت شارژ ساختمان (الزام پرداخت شارژ)

اعمال محدودیت استفاده از آسانسور به منظور پرداخت شارژ ، مدل رمز دار و مدل توکار ، مناسب مدیریت آپارتمان ، تگ دار کردن آسانسور ، مد مهمان ، فعال و حذف تگ های واحدها ، تگ دار کردن کلید احضار

ریموتی کردن آسانسور (مناسب لابی من)

کنترل تردد و فعال سازی طبقات آسانسور با استفاده از ریموت ، مدل های پیاده سازی ریموت کنترلر آسانسور ، احضار آسانسور از داخل واحد

کارتی کردن آیفون (حذف کلید آهنی)

باز کردن راحت درب ورودی ، افزایش امنیت آیفون ، افزایش عمر مغزی و کلید ، حذف کامل کلید آهنی با استفاده از ups ، دربازکن کارتی ، تگ دربازکن

اکسس کنترل پارکینگ (تردد هوشمند)

کنترل تردد پارکینگ بدون نیاز به ریموت ، تگ برچسبی پارکینگ ، تگ ریدر برد بلند پارکینگ ، پایه کارتی گیت ورودی

اکسس کارت آسانسور : استفاده و هدایت آسانسور را به دو صورت می توان محدود کرد اول کارتی کردن کلید احضار خارج از کابین و دوم کارتی کردن پنل کلید طبقات . هر روش مزایا و معایبی دارد که در ادامه بیان خواهیم کرد.

تگ آسانسور ( کارتی کردن آسانسور ) : تگ آسانسور یا کارت آسانسور برای افراد مجاز تعریف می شود . این تگ ها همانند کلید هستند و برای جلوگیری از کپی باید از آنها مراقبت کرد. پس از فعال سازی تگ ها و‌ کارت ها ، پنل داخل کابین در حال عادی قفل است و تنها با تگ یا کارت باز می شود.

اکسس کارت آسانسور ( Elevator Access Control ) : به دستگاه کنترل تردد آسانسور بطور علمی تر اکسس کنترل آسانسور نیز می گویند. اکسس کنترل اصطلاح جامعی است که با روش های مختلف قابل پیاده سازی می باشد.

کدینگ آسانسور : چون بحث امنیت و کدینگ در بیان عمومی یکسان هستند از این رو به دستگاه کنترل تردد آسانسور که مبتنی بر rfid است را شاسی کدینگ آسانسور نیز می گویند. بعضاً از روش قدیمی وجود رمز روی کلیدها بهره میبرند که توصیه نمیشود چون بعد از مدتی برای همه عیان شده و نیز کلیدها سریعتر خراب می شوند.

کنترل تردد پیشرفته آسانسور : دستگاه اکسس کنترل آسانسور همیار با بهره گیری از تکنولوژی وای فای و دارای اپلیکیشن اندروید برای مدیریت آسانسور ، تنظیمات مهمان ، حذف و اضافه کردن تگ و کارت ، غیر فعال کردن طبقات ، مد عادی آسانسور ، نصب توکار و … یکی از پیشرفته ترین دستگاه های کنترل تردد آسانسور بودن و تحت پشتیبانی و گارانتی همیار امنیت می باشد.

کنترل تردد سیم کارتی آسانسور : برخی از دستگاه های اکسس کنترل آسانسور مجهز به GSM هستند و به اصطلاح سیم کارت خور هستند که می توان آسانسور را از راه دور با پیامک کنترل کرد. مزیت اصلی این نوع دستگاه کنترل تردد آسانسور ، کنترل از راه دور آسانسور است اما ضعف آن آنتن دهی در داخل کابین آسانسور و احتمال خارج از دسترس شدن و هنگ کردن آن است.

اجرای باکیفیت و خدمات پشتیبانی

دقت شود که به اکسس کنترل آسانسور دستگاه کارتی آسانسور ، شستی کارتی آسانسور ، دربازکن کارتی آسانسور ، ریموت آسانسور ، آسانسور ریموتی ، آسانسور کارتی ، سیستم امنیتی آسانسور ، آسانسور هوشمند و … نیز می گویند که همه را اختصارا تگ آسانسور می نامیم.

کنترل تردد کارتی آسانسور (پنل داخل کابین)
کارتی کردن کلید احضار طبقات آسانسور
نصب اکسس کنترل هوشمند آسانسور
سوپر نصب اکسس کنترل آسانسور توکار توسط «همیار امنیت»

کدام اکسس کنترل آسانسور ؟ ( نیاز شما ):

کدام کنترل تردد آسانسور ؟

? کنترل تردد آسانسور توکار با ریموت و وای فای هوشمند

? کنترل تردد آسانسور توکار با تگ و کارت

? کنترل تردد آسانسور روکار با رمز و کارت

? کنترل تردد سیم کارتی روکار کنترل از راه دور

? کنترل تردد ترکیبی و وضعیت مهمان

? کنترل کلید احضار طبقات با ریموت از داخل خانه یا دفترکار

 • اکسس کنترل آسانسور که هر شخص بتواند فقط به طبقه خودش برود ( امن سازی آسانسور ) – تگ توکار
 • دستگاه اکسس کنترل توکار باشد و با تگ کلیه کلیدها آزاد شده و طبقه دلخواه انتخاب شود (امنیت آسانسور)
 • هر تگ به طبقات محدود اجازه تردد داشته باشد . مثلاً تگ با شماره ۶۰۴۸۹۹ فقط بتواند به طبقات ۲ و ۵ و ۸ تردد کند .
 • هر کس که تگ یا رمز داشته باشد به هر طبقه که بخواهد بتواند برود + رمز مهمان (آسانسور به حالت طبیعی برگردد)
 • درب آسانسور مجهز به اکسس کنترل ( تگ ) شود ( اکسس کنترل احضار آسانسور )
 • تایمینگ استارت و استپ کنترل تردد کارتی (آسانسور برای مدتی مشخص آزاد باشد)
 • کنترل هوشمند آسانسور- سهولت مدیر (استفاده از قابلیت وا فای که البته ممکن است آنتن دهی پایین باشد)
 • کنترل تردد ریموتی آسانسور ( با ریموت طبقه آسانسور کنترل شود)

? توکار نصب شود ( پنهان از دسترس – فقط تگ یا کارت)

? روکار نصب شود ( مدل رمزی و کارتی)

اکسس کنترل روکار و توکار :

اکسس کنترل توکار آسانسور : اگر نگران آسیب رساندن به اکسس کنترل و افزایش امنیت هستید اکسس کنترل توکار پیشنهاد می شود که تمام اجزا در زیر پنل قرار می گیرد. در این نوع دستگاه های کنترل تردد آسانسور قابلیت اضافه و حذف کردن کارت ها با استفاده از مستر کارت انجام می شود.

اکسس کنترل روکار آسانسور : اکسس کنترل هایی که دارای صفحه کلید و بعبارتی رمزی هستند روی پنل نصب میشوند . در این نوع اکسس کنترل ها تگ ها با کد تعریف می شوند و قابلیت حذف تگ با کد نیز امکان پذیر است. با استفاده از این نوع اکسس کنترل ها می توان رمز مهمان نیز تعریف کرد.

موارد استفاده دربازکن کارتی روکار و توکار :

برای همه دغدغه های شما راهکار داریم

در کنار کنترل تردد آسانسور ، اکسس-کنترل درب ورودی آپارتمان ( تگ آپارتمان ) نیز جایگزین مناسبی برای کلیدهای فلزی ( حذف کلید آهنی ) است . در ادامه قیمت اکسس کنترل آسانسور و هزینه نصب دربازکن کارتی و تگ آپارتمانی آورده شده است .

اکسس کنترل درب ورودی آپارتمان : همچنین با توجه به نیاز توأم مشتریان به نصب اکسس کنترل و قفل مقابل برقی (اکثرا برای درب پارکینگ به آسانسور) ، قیمت قفل مقابل برقی و هزینه نصب قفل مقابل برقی در ادامه آورده شده اند. منظور از تگ دربازکن ، اکسس-کنترل درب ورودی و تگ جاکلیدی یا کارتی می باشد .

«همیار امنیت» – اکسس کنترل :

فروش تگ آسانسور ( انواع اکسس کنترل مخصوص آسانسور )

نصب اکسس کنترل آسانسور ( نصب حرفه ای و پشتیبانی نصب )

تعمیر اکسس کنترل آسانسور ( تعمیر انواع دستگاه کنترل تردد آسانسور و خدمات پس از فروش )

فروش دربازکن کارتی/تگ RFID : فروش اکسس کنترل مخصوص درب ورودی آپارتمان ( امن‌ترین اکسس کنترل : اکسس کنترل دو تیکه )

نصب دربازکن کارتی/تگ : نصب انواع دربازکن الکترونیکی RFID برای آپارتمان و اداره ها

فروش و نصب قفل مقابل برقی : فروش و نصب قفل مقابل برقی آلمانی برند اف آف و اسپانیایی برند سارو و برندهای ایرانی . نصب رو درب های چوبی و فلزی

خرید انواع تگ جاکلیدی و دستبندی : برای خرید و مشاهده انواع تگ به فروشگاه «همیار امنیت» بروید . برای آشنایی با انواع تگ جاکلیدی « تگ جاکلیدی » را ببینید .

خرید اکسس کنترل آسانسور ( کنترل تردد کارتی آسانسور ) و درب های ورودی آپارتمان ، هتل و سایر اماکن . نصب اکسس کنترل ( تگ آسانسور و دربازکن ) ، فروش و خدمات پس از فروش اکسس کنترل و کارتی کردن آسانسور.

قیمت اکسس کنترل به مدل و امکانات آن بستگی دارد . برندهای مختلف قیمت و کیفیت متفاوتی دارند که بدون در نظر گرفتن هزینه ، حتما باید به امنیت و کیفیت اکسس کنترل توجه ویژه ای داشت .

توجه کنید که اسامی تگ آسانسور ، تگ دربازکن ، تگ ریدر آسانسور ، دربازکن تگ دار ، دربازکن تگ خور ، اکسس کنترل RFID ، پنل کارتی ، پنل تگ خوان ، تگ آپارتمانی و … همگی به دستگاه های مبتنی بر RFID که با کارت و تگ فرمان میگیرند اشاره دارند .

تگها از ساختار و پروتکل های امن RFID استفاده می کنند که متداولترین تگ با فرکانس 125 کیلوهرتز و یا 13.56 مگاهرتز کار می کند . تگ جاسویچی از متداول تگ های مورد استفاده است . تگ جاسوئیچی در سه مدل در بازار موجود است تگ ساده پلاستیکی ، تگ شیشه‌ای و تگ با روکش چرمی . قیمت تگ جاکلیدی پلاستیکی نسبت به بقیه ارزانتر است .

دستگاه اکسس کنترل آسانسور یا تگ آسانسور ( کنترل تردد آسانسور ) و درب آپارتمان اکثراً مبتنی بر تکنولوژی RFID بوده و اکثرا قابلیت های رمز و کارت را دارند.

دلایل استفاده از تگ آسانسور ( اکسس کنترل آسانسور ):

 • اجازه استفاده از آسانسور به افراد مجاز
 • امکان اجبار به پرداخت شارژ ساختمان
 • حذف و اضافه کردن ساکنین آپارتمان
 • اختصاصی کردن طبقات (هریک از ساکنین بتواند فقط به طبقه خودش تردد کند)
 • افزایش امنیت ساختمان ( جلوگیری از نفوذ بیگانه )

اکسس کنترل دوتیکه : اکسس کنترلی که بخش آنتن از بخش پردازش یا رله جدا هستند و در نتیجه حفاظت فیزیکی بخش رله تامین می شود و لذا امنیت بالایی ایجاد خواهد شد . کنترل اکسس دو تیکه بیشتر برای درب ورودی آپارتمان یا ویلا مورد استفاده قرار می گیرد . البته مدل آسانسور هم موجود است (امن‌سازی آسانسور).

هزینه نصب

هزینه نصب تگ آسانسور ( اکسس کنترل آسانسور ) :

 • هزینه نصب اکسس کنترل (دربازکن تگ دار) برای درب ورودی ۳۵۰۰۰۰ تومان
 • هزینه نصب اکسس کنترل (کنترل تردد) آسانسور ۳۵۰۰۰۰ تومان ( هزینه نصب تگ آسانسور )
 • هزینه نصب قفل مقابل برقی ( نصب قفل برقی) ۲۵۰۰۰۰ تومان
 • هزینه تنظیمات اکسس کنترل : بدون هزینه
 • هزینه تعریف ۵ کارت یا تگ : بدون هزینه
 • هزینه تعریف هر ۱۰۰ عدد تگ ۵۰۰۰۰ تومان (مثلاً برای تعریف ۵۰۰ عدد تگ ، مبلغ ۱۷۵۰۰۰ تومان اخذ خواهد شد)
 • هزینه سیم کشی هر متر ۷۰۰۰ تومان (درصورت لزوم)
 • قیمت هر متر سیم ۵۵۰۰ تومان
 • برخی مدل ها دارای گارانتی هستند (بدون هزینه) .

قیمت اکسس کنترل

قیمت تگ آسانسور و دربازکن ( قیمت اکسس کنترل ) :

قیمت اکسس کنترل ( قیمت تگ آسانسور ) به قابلیت ها ، برند و کیفیت ساخت آن بستگی دارد . اکسس کنترل ریموتی قیمت پایینی دارد . اکسس کنترل RFID که برای باز کردن درب ورودی آپارتمان ، هتل ها و اماکن مورد استفاده قرار می گیرد نسبتا کم هزینه است. کنترل اکسس هایی که قابلیت بیولوژیکی اثر انگشت را دارند از اکسس کنترل RFID گرانتر هستند و اما گرانترین اکسس کنترل مربوط آنهایی است که از قابلیت تشخیص چهره برخوردار هستند. از طرفی قیمت اکسس کنترل به برند و در نتیجه کیفیت آن بستگی دارد.

 • قیمت تگ جاکلیدی آسانسور ۲۰ تایی ۱۱۰۰۰۰ تومان (فرکانس ۱۲۵khz و مایفر فرکانس ۱۳/۵۶Mhz)
 • قیمت تگ جاکلیدی شیشه‌ای هر عدد ۱۴۵۰۰ تومان قیمت تگ دستبندی سیلیکون هر عدد ۱۵۵۰۰ و ۱۹۰۰۰ تومان
 • قیمت کارت ۱۲۵khz هر عدد ۵۸۰۰ تومان
 • قیمت تگ برچسبی ۱۲۵khz هر عدد ۹۰۰۰ تومان
 • قیمت (تگ آسانسور) اکسس کنترل رویال ۳۳۵۰۰۰ تومان
 • قیمت اکسس کنترل آسانسور B1204 هر دستگاه ۹۵۰۰۰۰ تومان (فلزی و با کیفیت)
 • قیمت اکسس کنترل اثر انگشت و تگ خوان برند ZK هر دستگاه ۱۳۵۰۰۰۰ تومان
 • قیمت اکسس کنترل اثر انگشت و تگ دار برند BT هر دستگاه ۱۴۶۰۰۰۰ تومان
 • قیمت اکسس کنترل لمسی آسانسور ۴۸۵۰۰۰۰ تومان
 • قیمت اکسس کنترل L100 دو تیکه دربازکن کارتی ۴۶۰۰۰۰ تومان (امنیت بالا برای درب ورودی آپارتمان)
 • قیمت اکسس کنترل L300 دو تیکه دربازکن ۵۵۰۰۰۰ تومان (امنیت بالا برای درب ورودی آپارتمان)
 • قیمت اکسس کنترل دو تیکه آسانسور ۶۵۰۰۰۰ تومان (اختصاصی کردن طبقات + افزایش امنیت آپارتمان)
 • قیمت اکسس کنترل هوشمند آسانسور ۱/۳۵۰/۰۰۰ تومان

فاکتور نصب اکسس کنترل (مثال) : مجموع هزینه فروش و نصب اکسس کنترل ( تگ آسانسور و درب آپارتمان ) عبارتند از (منظور از n تعداد کالا یا اجرا است) :

نام کالا یا اجراقیمت / هزینه (تومان)
اکسس کنترل b1204950000×n
تگ جاکلیدی با کیفیت4800×n
کارت 5000×n
هزینه نصب350000×n
مبدل یا آداپتور 145000~75000×n
هزینه تعریف 500 تگ/کارت250000
مالیات

تگ سرکلیدی ( تگ جاکلیدی ) در چندین مدل و رنگ های متفاوتی در بازار وجود دارند که با توجه به سلیقه و کاربرد انتخاب می شوند. تگ های جاسوئیچی بر اساس فرکانس ، شکل و جنس آنها دسته بندی می شوند ( انواع تگ جاکلیدی )

نصب اکسس کنترل آسانسور ، نصب اکسس کنترل هوشمند WiFi برای آسانسور ، نصب اکسس کنترل دربازکن ، نصب تگ آسانسور به همراه قیمت تگ آسانسور قیمت کنترل تردد آسانسور و قیمت تگ ریدر در بازکن و انواع دربازکن کارتی و پنل کارتی پنل آسانسور در انواع برندها ( نصب تگ آسانسور ).

قیمت تگ آسانسور و تگ دربازکن به برند ، تعداد و خدمات پس از فروش بستگی دارد. برندهای چینی چون پشتیبانی ندارند قیمت آنها نیز پایینتر است. دستمزد نصب تگ آسانسور و نصب دربازکن تگ دار بر اساس سختی کار و سیم کشی انجام شده تعیین می شود.

یکی از برندهای مشهور اکسس کنترل یا تگ دربازکن RFID شرکت ZKteco است که انواع مختلفی از سیستم های کنترل دسترسی و تردد را عرضه می کند . این برند خارجی یکی از معروفترین برندهای خارجی داخل ایران است . همچنین محصولات گلدبریدجز نیز کیفیت بالایی دارند .

مشاوره خرید اکسس کنترل ( دستگاه کنترل تردد ) : برای خرید تگ آسانسور و اکسس کنترل درب ورودی RFID و اثر انگشت می توانید با ما تماس بگیرید .

مشتریان گرامی سؤال میپرسند که : تگ خوان (اکسس کنترل) درجه یک یا تگ آسانسور درجه یک کدام است؟ کدام تگ امنیت بیشتری دارد؟ کدام برند تولید کننده کنترل اکسس و تگ ریدر بهترین است؟ در پاسخ به این سوالات، مطالب «امنیت اکسس کنترل و تگ» و «بهترین تگ و اکسس کنترل» را مطالعه کنید.

سهولت و امنیت بکارگیری تگ آسانسور و تگ دربازکن (اکسس کنترل) نسبت به قیمت تگ و تگ ریدر مقرون به صرفه می باشد . هرچند می توان به امنیت سیستم RFID ایراداتی وارد آورد اما همراه شدن تگ در بازکن با دوربین های مداربسته و یا استفاده از اکسس کنترل دو تیکه امنیت بالایی ایجاد خواهد کرد که هم از نوع بازدارندگی بوده و هم سختی ورود به آسانسور یا درب ها را بالا می برد. قیمت نصب تگ آسانسور به نوع سیستم قفل ، تعداد تگ ها و هزینه سیم کشی های لازم بستگی دارد . خود تگ قیمت بالایی ندارد و معمولا به تعداد تهیه می شود.

از طرفی با استفاده از تگ آسانسور یا تگ در بازکن می توان تعداد ورودی ها و پرداخت هزینه های آپارتمان را کنترل کرد . مثلاً شخصی که بدهی ساختمان را پرداخت نمی کند موقتا نتواند از آسانسور استفاده کند .

هزینه نصب تگ آسانسور (کنترل تردد آسانسور) :

عملیات نصب (دربازکن و آسانسور)هزینه نصب (تومان)
نصب اکسس کنترل درب ورودی (تگ خوان RFID)۲۵۰۰۰۰
نصب اکسس کنترل آسانسور (تگ RFID)۲۵۰۰۰۰
تنظیمات برای ۵ عدد تگبدون هزینه
آموزش تنظیمات اکسس کنترلبدون هزینه
هزینه سیم کشی (در صورت لزوم)۷۰۰۰

جدول قیمت فروش تگ آسانسور ( دستگاه کنترل تردد آسانسور و دربازکن):

مدل تگ یا تگ خوان (اکسس کنترل)قیمت هر عدد (تومان)
اکسس کنترل درب ورودی مدل AC06۴۵۰۰۰۰
اکسس کنترل لمسی RFID ۷۵۰۰۰۰
اکسس کنترل آسانسور B1204۱۱۰۰۰۰
اکسس کنترل اثر انگشت zk۱/۴۵۰/۰۰۰
اکسس کنترل اثر انگشت بتا۱/۵۶۰/۰۰۰
اکسس کنترل دو تیکه L100۷۵۰۰۰۰
کنترل تردد آسانسور دو تیکه ۷۵۰۰۰۰
اکسس کنترل هوشمند آسانسور۱/۳۵۰/۰۰۰
تگ مایفر ۱۳/۵۶ جاکلیدی۹۵۰۰
تگ جاکلیدی ۱۲۵khz۵۵۰۰
تگ جاکلیدی ۱۳/۵۶Mhz۹۵۰۰
تگ دستبندی ۱۲۵khz۱۴۵۰۰
کارت RFID ۱۲۵khz ۵۵۰۰
تگ جاکلیدی شیشه‌ای۱۳۵۰۰
تگ برچسبی۹۰۰۰
آداپتور ۱۲ ولت ۲ آمپر (مناسب تغذیه اکسس کنترل اثر انگشت و دربازکن آپارتمان)۱۴۵۰۰۰
مبدل ۲۴ ولت به ۱۲ ولت (مناسب اکسس کنترل آسانسور کارتی رمزدار)۸۵۰۰۰

قیمت قفل مقابل برقی (قفل برقی) و هزینه نصب :

 • قیمت قفل مقابل برقی آلمانی برند اف اف : هر عدد ۸۷۰۰۰۰ تومان (مناسب درب چوبی و فلزی)
 • قیمت قفل مقابل برقی اسپانیایی برند سارو : هر عدد ۸۸۰۰۰۰ تومان (مناسب درب چوبی و فلزی)
 • قیمت قفل مقابل برقی برند آدلر آلمان : هر عدد ۹۳۰۰۰۰ تومان (مناسب درب چوبی و فلزی)
 • قیمت قفل مقابل برقی ایرانی برند DUM : هر عدد ۳۵۰۰۰۰ تومان (مناسب درب چوبی و فلزی)
 • قیمت قفل مقابل برقی ایرانی برند الکتروپیک : هر عدد ۴۵۰۰۰۰ تومان (مناسب درب چوبی و فلزی)
 • هزینه نصب قفل مقابل برقی بدون احتساب سیم کشی هر یونیت ۲۵۰۰۰۰ تومان
 • هزینه سیم‌کشی و سوراخ کاری دیوار (در صورت نیاز) پس از بازدید تعیین خواهد شد.

هزینه تعمیرات اکسس کنترل

هزینه تعمیر تگ آسانسور (تعمیر کنترل تردد آسانسور):

هزینه تعمیر اکسس کنترل آسانسور ( تعمیر تگ آسانسور ) و اکسس کنترل دربازکن : ۳۰۰ هزار تومان (بدون هزینه تردد) – ابتدا خودتان مدارات را با توجه به توضیحات لینک (تعمیر اکسس کنترل آسانسور و دربازکن) بررسی نمایید اگر موفق به تعمیر اکسس کنترل نشدید با ما تماس بگیرید.

سفارش خرید اکسس کنترل آسانسور و اکسس کنترل در بازکن RFID : مشتریان گرامی در سراسر ایران می توانند برای خرید اکسس کنترل آسانسور ، تگ ریدر دربازکن و تگ جاسوئیچی سفارش دهند . ارسال تعداد بالا رایگان است .

چرا تگ آسانسور (اکسس کنترل) را از «همیار امنیت» بخریم ؟

خرید دستگاه کنترل تردد آسانسور و دربازکن سکوریتی هلپر (همیار امنیت) این مزیت را دارد که ابتدا تمام مدار و تنظیمات دستگاه کنترل تردد تست و بررسی کیفی شده و سپس برای مشتریان ارسال می شود تا خریدی با بالاترین کیفیت و بالاترین قابلیت اطمینان داشته باشند . همچنین مرجوعی به صفر برسد و سرعت کار شما افزایش یابد . نصب و تعمیرات اکسس کنترل نیز از جمله خدمات پشتیبانی همیار امنیت است .

خرید تگ و اکسس کنترل : برای خرید اکسس کنترل و تگ آسانسور و تگ دربازکن بصورت عمده و جزئی می توانید از فروشگاه آنلاین «همیار امنیت» خرید نمایید.

خرید عمده تگ جاسوئیچی ، تگ دستبندی عمده و اکسس کنترل : لطفاً مدل و تعداد تگ یا دستگاه را در واتسآپ ارسال کنید و یا تماس بگیرید (تگ عمده جاسوئیچی و دستبندی).

نصاب اکسس کنترل آسانسور و دربازکن تگ دار : برای نصب تگ آسانسور یا دستگاه کنترل تردد آسانسور تگ دار با شماره ۰۹۱۲۴۶۰۴۸۹۹ تماس بگیرید.

آموزش نصب اکسس کنترل درب ورودی و اکسس کنترل آسانسور: اگر خودتان علاقه مند به نصب اکسس کنترل RFID هستید لینک «آموزش نصب تگ خوان RFID» را مطالعه کنید. خواهشمندیم الزامات ایمنی را رعایت کنید بخصوص هنگام کار کردن با ولتاژ ۲۲۰ ولت .

مشاهده نمونه کارهای نصب شده :

اکسس کنترل آسانسور و دربازکن نصب شده را در اینستاگرام انتهای صفحه ببینید .

برای نصب اکسس کنترل یکپارچه به ولتاژ ۱۲ ولت نیاز دارید برای تامین این ولتاژ از آداپتور ۲۲۰ به ۱۲ ولت و برای آسانسور از مبدل ۲۴ به ۱۲ ولت استفاده کنید .

برای نصب اکسس کنترل دو تیکه معرفی شده در فروشگاه ، برای درب ورودی به آداپتور ۲۲۰ به ۱۲ نیاز دارید و برای آسانسور مستقیما به ولتاژ ۲۴ ولت آسانسور وصل کنید .

اکسس کنترل هایی که دارای گارانتی هستند ، شماره موبایل شما و تاریخ نصب به عنوان مشخصه گارانتی شما نزد ما ثبت می شود . بنابراین نگران گم شدن فاکتور نباشید . فقط شماره تماس «همیار امنیت» را ذخیره کنید .

مشخصات اکسس کنترل ( سیستم های کنترل تردد ) :

اکسس کنترل مدل T11 :

قابلیت تعریف 500 کارت یا تگ یا رمز
قابلیت خواندن کارت یا تگ از فاصله 3 سانتی متری
امنیت بالا نسبت به ریموت ها و سیستم های متداول (به شرط تامین امنیت فیزیکی دستگاه)
حذف هزینه های مربوط به مغزی قفل به دلیل وجود کلیدهای متعدد
امکان تعریف یک تگ یا کارت برای چند قفل هوشمند
قابلیت اتصال زنگ به اکسس کنترل به زنگ  آپارتمان
نوع تگ یا فرکانس : 125khz – قیمت تگ : ارزان – مدل های تگ : جاسوئیچی ، دستبندی و …
ظاهر زیبا و شکیل – ضد آب

اکسس کنترل مدل T22 :

قابلیت تعریف 500 کارت یا تگ یا رمز
قابلیت خواندن کارت یا تگ از فاصله 3 سانتی متری
امنیت بالا نسبت به ریموت ها و سیستم های متداول (به شرط تامین امنیت فیزیکی دستگاه)
حذف هزینه های مربوط به مغزی قفل به دلیل وجود کلیدهای متعدد
امکان تعریف یک تگ یا کارت برای چند قفل هوشمند
قابلیت اتصال زنگ به اکسس کنترل به زنگ  آپارتمان
کلیدهای لمسی و ظاهری شکیل و زیبا – ضد آب
نوع تگ یا فرکانس : 125khz – قیمت تگ : ارزان – مدل های تگ : جاسوئیچی ، دستبندی و …

اکسس کنترل مدل T22 :

قابلیت تعریف 500 کارت یا تگ یا رمز
قابلیت خواندن کارت یا تگ از فاصله 3 سانتی متری
امنیت بالا نسبت به ریموت ها و سیستم های متداول (به شرط تامین امنیت فیزیکی دستگاه)
حذف هزینه های مربوط به مغزی قفل به دلیل وجود کلیدهای متعدد
امکان تعریف یک تگ یا کارت برای چند قفل هوشمند
قابلیت اتصال زنگ به اکسس کنترل به زنگ  آپارتمان
کلیدهای لمسی و ظاهری شکیل و زیبا – ضد آب
نوع تگ یا فرکانس : 13.56Mhz – قیمت تگ : ارزان – مدل های تگ : جاسوئیچی ، دستبندی و …

اکسس کنترل مدل B1204 :

قابلیت تعریف 1000 کارت یا تگ یا رمز
قابلیت خواندن کارت یا تگ از فاصله 3 سانتی متری
امنیت بالا نسبت به ریموت ها و سیستم های متداول (به شرط تامین امنیت فیزیکی دستگاه)
حذف هزینه های مربوط به مغزی قفل به دلیل وجود کلیدهای متعدد
امکان تعریف یک تگ یا کارت برای چند قفل هوشمند
قابلیت اتصال زنگ به اکسس کنترل به زنگ  آپارتمان
کلیدهای لمسی و ظاهری شکیل و زیبا – ضد آب
الیاژ فلزی و مستحکم
مناسب درب ورودی و آسانسور
کلیدهای فلزی و ظاهری شکیل و زیبا – ضد آب نوع تگ یا فرکانس : 125khz – قیمت تگ : ارزان – مدل های تگ : جاسوئیچی ، دستبندی و …

کدام مدل تگ آسانسور بهتر است ؟

با توجه به تجربه ما و خرید دستگاه اکسس کنترل یا کنترل تردد آسانسور با بالاترین کیفیت ، پیشنهاد «همیار امنیت» استفاده از مدل b1204 و اکسس کنترل دو تیکه لگزو است . هرچند قیمت b1204 این مدل کمی بالاتر است اما کیفیت و طول عمر آن نیز بالاتر می باشد . اما اگر می خواهید تردد به طبقات اختصاصی شود و احتمال آسیب رساندن به اکسس کنترل آسانسور نیز باشد بهترین گزینه استفاده از اکسس کنترل دو تیکه است که بصورت مخفی می تواند زیر پنل نصب شود.

اکسس کنترل مناسب دربازکن ورودی آپارتمان کدام است ؟

با توجه به اینکه درب ورودی آپارتمان بایستی امنیت بالایی داشته باشد از اینرو هنگام استفاده از اکسس کنترل این امنیت باید تامین شود . اکسس کنترل یک تیکه مانند b1204 چون آنتن و بخش پردازش در یک کیس قرار دارند لذا در صورتی که امنیت فیزیکی نداشته باشند امنیت نخواهند داشت . از این رو باید از «اکسس کنترل دو تیکه» استفاده کرد که آنتن یا ریدر در بیرون آپارتمان قرار میگیرد و بخش پردازش و رله در داخل آپارتمان . از این رو دسترسی به رله از بیرون امکان پذیر نبوده و در نتیجه امنیت در سطح بالایی خواهد بود . لذا اکسس کنترل مناسب درب ورودی آپارتمان (مسکونی ، اداری ، تجاری و ویلا) اکسس کنترل دو تیکه می باشد که شرکت هوایی مانند لگزو و گستر از جمله تولید کنندگان داخلی این نوع اکسس کنترل ها می‌باشند .

[DISPLAY_ULTIMATE_SOCIAL_ICONS]

اکسس کنترل آسانسور
اکسس کنترل لمسی آسانسور
اکسس کنترل آسانسور b1204
اکسس کنترل آسانسور
امن سازی و محدودیت تردد روی آسانسور شاندلر
نصب اکسس کنترل آسانسور
نصب b1204
نصب اکسس کنترل لمسی

از آوردن اکثر نمونه کارهایی که زیر پنل نصب می شوند صرف نظر شده است زیرا در ظاهر چیزی مشخص نمی‌شود .