تگ دربازکن | قیمت دربازکن کارتی | نصب دربازکن کارتی | حذف کلید آهنی

تگ دربازکن که با نام های دربازکن کارتی ، دربازکن تگ ، دربازکن الکترونیکی ، تک قفل بازکن ، تگ خوان و اکسس کنترل تگ خوان نیز نامیده می‌شود به منظور حذف کلید آهنی و سهولت باز کردن درب نصب می شود . قیمت و هزینه نصب تگ دربازکن به مدل و شرایط نصب آن بستگی دارد ۱ آبان ۱۴۰۰

راه های حذف کلید آهنی : حذف کلید آهنی و تبدیل قفل بازکن برقی به قفل هوشمند با روش های گوناگون قابل انجام است ست از جمله :

  • استفاده از ریموت و بکاپ
  • استفاده از تگ جاکلیدی یا کارت ( اکسس کنترل )
  • استفاده از اکسس کنترل اثر انگشت و یا تشخیص چهره
  • استفاده از دربازکن هوشمند با وای فای
  • استفاده از دربازکن بلوتوثی

استفاده از بکاپ برای کلیه موارد فوق توصیه می شود . با این روش ها می توانید از شر ! کلید آهنی و پیدا کردن سوراخ مغزی قفل راحت شوید . کلیه خدمات حذف کلید آهنی توسط همیار امنیت انجام می شود .

تگ دربازکن که قابل نصب روی انواع درب های ورودی اتوماتیک ، درب ورودی لابی ، انواع آیفون ، درب ضدسرقت سرقت و نیز درب های آهنی می باشد نیازمند نصب بودن قفل برقی و قفل مقابل برقی می باشد .

نصب دربازکن کارتی روی درب هایی که مجهز به قفل برقی هستند به آسانی انجام می شود . روش نصب بستگی به نوع اکسس کنترل یا تگ دربازکن دارد .

تگ دربازکن کارتی به دو شکل در بازار موجود است تگ دربازکن یکپارچه و تگ دربازکن دوتیکه . اگر محیط فیزیکی بیرونی دارای امنیت کافی باشد استفاده از هر دو نوع مشکلی ندارد اما اگر محیط خارجی امنیت فیزیکی ندارد اکیدا استفاده از تگ دربازکن دوتیکه توصیه می شود .

قیمت تگ دربازکن – قیمت دربازکن کارتی ۱ آبان ۱۴۰۰ :

قیمت تگ دربازکن دوتیکه مدل تسا : ۷۵۰۰۰۰ تومان

قیمت تگ دربازکن دوتیکه مدل لگزو ۴۸۵۰۰۰ تومان

قیمت تگ دربازکن لمسی ۴۷۰۰۰۰ تومان و ۹۵۰۰۰۰ تومان

قیمت تگ دربازکن کلیدی رمزی ۳۷۰۰۰۰ تومان و ۸۵۰۰۰۰ تومان

نصب دربازکن کارتی ( نصب حرفه ای دربازکن کارتی ) : برای تامین امنیت درب ورودی آپارتمان و اداره ها انتخاب صحیح و نصب حرفه ای اهمیت بسزایی دارد . مدل های نصب انواع تگ دربازکن ها را در بخش منو مشاهده کنید .

نصب دربازکن کارتی روی آیفون : در این حالت معمولا از دربازکن کارتی دوتیکه استفاده می شود . بخش پردازش در زیر آیفون و بخش ریدر یا روی آیفون و یا زیر آن درجای مناسب نصب می شود .

نصب دربازکن کارتی روی درب چوبی ، آهنی و ضدسرقت : برای درب های آهنی و چوبی هم می توان از دربازکن کارتی دوتیکه و هم دربازکن کارتی یکپارچه استفاده کرد . در این حالت اکسس کنترل مستقیما به قفل برقی یا مقابل برقی وصل می شود .

خدمات نصب تگ دربازکن ( تگ آیفونی و پشت دری ) : برای نصب دربازکن تگ دار ، حذف کامل کلید ، نصب بکاپ اکسس کنترل درب ورودی آپارتمان ، نصب دربازکن اثر انگشت ، نصب دربازکن تشخیص چهره و کلیه خدمات کنترل دسترسی با همیار امنیت تماس بگیرید