اکتبر 31, 2021 توسط sobhan 0

خرید و نصب قفل مگنت اصل | قفل مگنتی ، اکسس کنترل | قیمت ، گارانتی

نصب قفل مگنت ( نصاب قفل مگنتی ) ، خرید قفل مگنت اصل و تعمیر انواع قفل مگنت . اتصال قفل مگنت به اکسس کنترل ، اتصال قفل برقی مگنت به دربازکن کارتی و ریموتی . نصاب قفل مگنتی درب سکوریت ، قفل مگنتی درب pvc ، قفل مگنتی درب آهنی ، قفل مگنتی درب حیاط ، قفل مگنتی در لابی ،قیمت قفل مگنتی اصل ، تیر ۱۴۰۱

قفل مگنت : قفل مگنتی با استفاده از جریان برق عملکرد معکوس دارد . بدین صورت که وقتی برق باشد قفل بوده و نیاز به کلید قطع برق دارد تا قفل باز شود . هنگامی که برق قطع باشد قفل باز است.

قفل مگنت اصل : یکی از برندهای معتبر تولید کننده قفل مگنتی برند سارو می باشد. قفل مگنت اصل با نام سارو اصل در فروشگاه همیار امنیت به فروش می رسد.

نصب قفل مگنت ( قفل الکترومغناطیسی درب ورودی ) : این قفل ها تا هنگامی که برق هست درب قفل می ماند و به محض قطع برق آن ، قفل باز می شود . قفل مگنتی را می توان به اکسس کنترل و قفل برقی وصل کرد که امنیت درب ورودی بالا می رود. قفل مگنتی از دو بخش تشکیل شده است بخش مگنت و بخش فلزی . یک بخش روی چارچوب (ثابت) و یک بخش روی درب متحرک پیچ می شود بطوری که با بسته شدن درب این دو قسمت کاملا روی هم قرار گیرند.

امنیت قفل مگنت : قفل مگنت عکس قفل برقی است یعنی با قطع برق باز می شود بنابراین اگر برق وجود داشته باشد می توان کلید را حذف کرد و برای مواقع اضطراری از کلید استفاده کرد. امنیت قفل مگنت به نوبه خود بالاست .

بهترین قفل مگنت : بهترین قفل مگنت در ابتدا باید کیفیت داشته باشد . بنابراین اگر به دنبال یافتن بهترین قفل مگنت هستید ابتدا کیفیت آن را مدنظر قرار دهید . با ما مشاوره کنید

قیمت قفل مگنت : قفل مگنت از ۱/۳۰۰/۰۰۰ شروع و تا ۶۵۰۰۰۰۰ تومان می باشد .

  • قیمت قفل مگنتی چینی مناسب درب های تا ۵۰ کیلو گرم ۹۸۰۰۰۰ تومان
  • قیمت قفل مگنتی سارو مناسب درب های تا ۵۰ کیلو گرم ۱۵۷۰۰۰۰ تومان
  • قیمت قفل مگنت تا وزن ۱۰۰ کیلو گرم ۲۶۳۰۰۰۰ تومان
  • قیمت قفل مگنت کابینتی ۸۵۰۰۰۰ تومان

قفل مگنت مناسب درب های شیشه ای و نیز امن‌سازی بیشتر سایر دربها به همراه اکسس کنترل می باشد .

قفل مگنتی و اکسس کنترل : قفل مگنت را می توان کارتی کرد بدینصورت که پایه NC و com رله را به قفل مگنت وصل کنید و تنظیمات لازم را انجام دهید .

قفل مگنت را می توان به کلید خروج نیز وصل کرد .

قیمت قفل مگنت – تیر ۱۴۰۱ :

  • قیمت قفل مگنت ساده ۶۷۰۰۰۰ تا ۱۴۷۰۰۰۰ تومان
  • قیمت قفل مگنت ۲۰ سانت ۱۸۵۰۰۰۰ تومان
  • قیمت قفل مگنت ۳۵ سانت ۲۶۵۰۰۰۰ تومان

هزینه نصب قفل مگنت : قیمت نصب قفل مگنتی ۳۵۰۰۰۰ تومان به ازای هر نصب

نصاب قفل مگنتی در تهران : برای خرید و سفارش نصب قفل مگنت انواع درب ها با شماره مندرج در انتهای وبسایت تماس بگیرید.