مارس 5, 2021 By sobhan 0

امنیت تگ آسانسور – امنیت تگ دربازکن

امنیت دربازکن های تگدار و آسانسور های تگ دار و نیز کنترل اکسس ها به امنیت سیستم های RFID برمیگردد . تگ RFID چقدر امنیت دارد و اینکه امنیت کلید بیشتر است یا امنیت تگ را باید در کنار سهولت و مشکلات پیش رو در نظر گرفت .

همانطور که کلیدها قابل هک شدن هستند تگ آسانسور و دربازکن نیز قابل هک شدن هستند . اما هر کدام وجهه امنیتی متفاوتی دارند .

آسانسور بیشتر نیاز به کنترل دسترسی دارد و امنیت خانه را نباید به امنیت آسانسور منوط کرد . هر ساختمان آسانسور داری یک راه پله نیز دارد که امنیت آن نهایت به امنیت یک کلید بستگی دارد . بنابراین امنیت درب ورودی به خانه باید اولویت اول باشد .

امنیت تگ آسانسور و تگ دربازکن به راحتی به خطر نمی افتد مگر اینکه فرد متخاصم دستگاه خاصی داشته باشد و یا به تگ افراد دسترسی پیدا کند .

برای جلوگیری از دسترس پذیری دستگاه تگ ریدر ، آن را داخل قرار می دهند که کسی نتواند به آن آسیب برساند .

امنیت تگ از امنیت کلید بسیار بیشتر است و کپی برداری از تگ دشوارتر از کپی برداری از کلید های سنتی است . البته به شرطی که سیم کشی به خوبی انجام شود .

البته ناگفته نماند که برای متخصص فنی ، باز کردن یک درب تجهیز شده با تگ خوان می تواند سریع تر و ساده تر از باز کردن یک در با کلید باشد (به دلایل امنیتی از توضیحات پرهیز میشود)

خرید تگ خوان و تگ – قیمت تگ و هزینه نصب تگ : اینجا ببینید

دانلود فایل امنیت RFID : دانلود کنید