اکتبر 1, 2021 توسط sobhan 0

تگ غیرقابل کپی | تگ کپی نشدنی | تگ کپی | رایتر تگ | دستگاه کپی تگ

تگ غیرقابل کپی و کارت کپی نشدنی به تگ جاکلیدی ها و کارت های rfid گفته می شوند که به اصطلاح مایفر ۱۳/۵۶ مگاهرتز هستند . تگ کپی نشدنی در واقع تنها یک اصطلاح است و واقعیت خارجی ندارد ! اما می توان گفت تگ های مایفر NFC که برای کارت های اعتباری استفاده می شود قابل کپی نیستند . خرید دستگاه کپی تگ ( دستگاه رایتر تگ )

دستگاه کپی تگ و کارت : برای کپی کردن تگ و کارت های RFID می توانید دستگاه رایتر تگ زیر را خریداری کنید :

تگ کپی نشدنی ۱۲۵ کیلوهرتز : دستگاه کپی تگ های جاکلیدی و کارت های ۱۲۵ کیلوهرتز در بازار وجود دارد و در نتیجه تگ غیرقابل کپی ( کلید تگ رایت نشدنی ) وجود ندارد و همه تگ های ۱۲۵khz قابل کپی هستند .

تگ غیرقابل کپی ۱۳/۵۶ مگاهرتز : تگ های مایفر نیز قابل کپی هستند اما دستگاه کپی آنها گران است و از این لحاظ خرید و تهیه آن همگانی نیست از این لحاظ کپی آن سخت تر است . تگ های با فرکانس ۱۳/۵۶ مگاهرتز به تگ غیرقابل کپی مشهور هستند هرچند واقعیت ندارد .

گران فروشی و سوء استفاده از اصطلاح « تگ غیرقابل کپی » : مصرف کنندگان گرامی دقت کنند که برخی از نصاب ها و شرکت های غیرمعتبر مصرف کنندگان را با اصطلاحات «تگ غیرقابل کپی» ، «تگ کپی نشدنی» و «کارت غیرقابل کپی» اغفال کرده و با قیمت چندین برابر می‌فروشند . این تگ ها همان تگ های ۱۳/۵۶Mhz هستند که در حال حاضر قیمتی در حدود ۵۵۰۰ دارند .

کدام تگ یا کارت rfid غیر قابل کپی است ؟ تگ و کارت های nfc که برای کارت های اعتباری مورد استفاده قرار می گیرند غیرقابل کپی هستند . برخی از آیفون های برندهای تابا ، سیماران و تک نما مجهز به تگ ریدر های nfc هستند . قیمت کارت های nfc به نسبت بالا هستند .

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص امنیت تگ و امنیت اکسس کنترل به بخش «امنیت تگ و دستگاه کنترل تردد» مراجعه نمایید.

خرید انواع کارت و تگ جاسوئیچی ، خرید کپی کننده تگ و اکسس کنترل : فروشگاه همیار امنیت

برای کپی تگ های مایفر فرکانس ۱۳/۵۶ مگاهرتزmifare1 S50、mifare1 S70、mifare UltraLight、mifare Pro、mifare Desfire میتوانید دستگاه زیر را خریداری کنید :

برد کپی تگ مایفر
دستگاه کپی تگ مایفر ۱۳/۵۶ مگاهرتز

خرید کپی کننده تگ ro125