جولای 8, 2021 توسط sobhan Off

اکسس کنترل لمسی | قیمت اکسس کنترل لمسی | مرداد ماه ۱۴۰۰

اکسس کنترل لمسی که با نام های دستگاه کنترل تردد لمسی ، کنترل اکسس لمسی ، تگ آسانسور لمسی ، دربازکن لمسی ، قفل بازکن لمسی و تگ لمسی نیز معرفی می شوند در سه نوع به فروش می رسند . قیمت اکسس کنترل لمسی در ادامه ببینید . بروزرسانی مرداد ۱۴۰۰

اکسس کنترل لمسی فرکانس ۱۲۵khz : این اکسس کنترل لمسی دارای صفحه کلید لمسی بوده و قابلیت تعریف ۵۰۰ کاربر را دارد . اگر از این دستگاه محافظت فیزیکی شود امنیت قابل قبولی را ایجاد خواهد کرد . مهمترین ویژگی دستگاه کنترل تردد لمسی یا تگ لمسی ، زیبایی و قیمت مناسب آن است . از جمله مشخصات این اکسس کنترل لمسی عبارتند از :

– قابلیت تعریف ۵۰۰ تگ یا کارت RFID- خواندن کارت تا فاصله 3 سانتی متری- امنیت بالا نسبت به ریموت ها و سیستم های متداول (به شرط محافظت فیزیکی)- قیمت مناسب – سهولت حذف کلیدها یا کارت های مجاز از طریق مستر کد یا کارت اصلی- سهولت استفاده نسبت به کلید- امکان تعریف یک تگ یا کارت برای چند قفل- ظاهر زیبا- امکان اتصال زنگ به پنل – قابلیت تعریف رمز و تگ برای هر کاربر ، زیبایی و شکیل بودن .

مشخصات درج شده در دیتاشیت اصلی اکسس کنترل لمسی :

(

– Model Number: ACM 226
– Special Features: Time &   Attendance, Waterproof / Weatherproof
– Product Name: RFID Card Reader – – Keypad Touch Access Control System
– Capacity: 10,00 user
– Communication: Wiegand
– RFID Card: 125KHz EM standard card
– Authentication: Finger/PIN/Card
– Work Voltage: DC12V/100mA
– Keywords: Keypad Access Control
– keypad rfid reader: 1-15cm
– Size: 112*72*22mm
– Weight: 110g

)

اکسس کنترل لمسی فرکانس ۱۳/۵۶Mhz : اکسس کنترل لمسی فرکانس ۱۳/۵۶ مگاهرتز ، از کارت ها و تگ های با همین فرکانس استفاده می کند . اکسس کنترل لمسی اگر محافظت فیزیکی شود امنیت بالایی دارد . از این اکسس کنترل می توان بعنوان تگ خوان آسانسور و دربازکن استفاده کرد . این دستگاه نیز با نام های تک آسانسور لمسی ، کنترل تردد لمسی ، یا به اختصار تگ لمسی نیز خوانده می شود . مشخصات اکسس کنترل لمسی فرکانس ۱۳/۵۶ مگاهرتز عبارتند از :

– زیبایی و شکیل بودن ، ضد آب
– امکان تعریف 500 کارت یا تگ
– خواندن کارت تا فاصله 3 سانتی متری
– امنیت بالا نسبت به ریموت ها و سیستم های متداول درصورت محافظت فیزیکی
– سهولت استفاده بجای کلید
– امکان تعریف یک تگ یا کارت برای چند قفل
قابلیت اتصال به زنگ ساختمان
– مناسب کنترل تردد آسانسور و دربازکن

این اکسس کنترل لمسی دارای پروتکل ارتباطی ویگند است که این امکان را میدهد که می تواند با سیستم هوشمند سازی ساختمان در ارتباط باشد.

قیمت اکسس کنترل لمسی :

قیمت اکسس کنترل لمسی AC226 : هر دستگاه ۳۹۵۰۰۰ تومان

قیمت اکسس کنترل لمسی مدل AC235 : هر دستگاه ۴۷۵۰۰۰ تومان

قیمت اکسس کنترل لمسی با توجه به قابلیت ها متفاوت است .

فرق اکسس کنترل لمسی و غیر لمسی : اکسس کنترل لمسی از لحاظ عملکرد با اکسس کنترل غیر لمسی کلید فشاری هیچ تفاوتی ندارد و تفاوت آنها فقط در لمسی بودن کلیدهاست . البته اکسس کنترل لمسی از برخی از اکسس کنترل های غیر لمسی شکیل تر است.

بهترین اکسس کنترل لمسی : اکسس کنترل های لمسی چون در دسته اکسس کنترل های یکپارچه قرار دارند امنیت پایین دارند. بیشترین استفاده این اکسس کنترل ها در آسانسور هستند. با توجه به پایین بودن تنوع این اکسس کنترل ها در ایران ، بهترین اکسس کنترل لمسی معنی چندانی ندارد!

امنیت اکسس کنترل لمسی : این اکسس کنترل ها به شرطی امن هستند که امنیت فیزیکی آنها تامین شود. در غیر اینصورت به راحتی هک می شوند.

اکسس کنترل آسانسور لمسی
اکسس کنترل لمسی
اکسس کنترل لمسی (تگ لمسی)
کنترل تردد لمسی
اکسس کنترل هوشمند لمسی

برای خرید عمده اکسس کنترل لمسی در واتسآپ تعداد و مدل را ارسال کنید .

خرید اکسس کنترل لمسی : به بخش فروشگاه همیار امنیت بروید .

جهت خرید صحیح ، نصب حرفه ای و پشتیبانی ضمانت اکسس کنترل با ما مشاوره کنید .