جولای 8, 2021 توسط sobhan Off

اکسس کنترل لمسی | قیمت اکسس کنترل لمسی | خرید و نصب | ۱۰ آذر ۱۴۰۰

اکسس کنترل لمسی که با نام های دستگاه کنترل تردد لمسی ، کنترل دسترسی لمسی ، کنترل اکسس لمسی ، تگ آسانسور لمسی ، دربازکن لمسی ، اکسس کنترل لمسی دو تیکه ، قفل بازکن لمسی ، اکسس کنترل لمسی دو تیکه و تگ لمسی نیز معرفی می شوند در سه نوع به فروش می رسند . قیمت اکسس کنترل لمسی در ادامه ببینید . بروزرسانی ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ( 22NOV2021 )

اکسس کنترل لمسی ( کنترل تردد لمسی ) از دیدگاه فرکانسی به دو نوع فرکانس ۱۲۵ کیلوهرتز و فرکانس ۱۳/۵۶ مگاهرتز یا مایفر دسته بندی می شوند . اکسس کنترل مایفر لمسی برای تک های مایفر می باشد که سخت تر کپی می شوند .

اکسس کنترل دوتیکه لمسی از دو بخش تگ ریدر و بخش رله یا پردازش لمسی تشکیل شده است . بخش لمسی می تواند در بیرون یا داخل ساختمان نصب شود . از جمله اکسس کنترل لمسی دو تیکه می تواند برند لگزو. تسا ، فرابیت و … را نام برد .

اکسس کنترل لمسی فرکانس ۱۲۵khz : این اکسس کنترل لمسی دارای صفحه کلید لمسی بوده و قابلیت تعریف ۵۰۰ کاربر را دارد . اگر از این دستگاه محافظت فیزیکی شود امنیت قابل قبولی را ایجاد خواهد کرد . مهمترین ویژگی دستگاه کنترل تردد لمسی یا تگ لمسی ، زیبایی و قیمت مناسب آن است . از جمله مشخصات این اکسس کنترل لمسی عبارتند از :

– قابلیت تعریف ۵۰۰ تگ یا کارت RFID- خواندن کارت تا فاصله 3 سانتی متری- امنیت بالا نسبت به ریموت ها و سیستم های متداول (به شرط محافظت فیزیکی)- قیمت مناسب – سهولت حذف کلیدها یا کارت های مجاز از طریق مستر کد یا کارت اصلی- سهولت استفاده نسبت به کلید- امکان تعریف یک تگ یا کارت برای چند قفل- ظاهر زیبا- امکان اتصال زنگ به پنل – قابلیت تعریف رمز و تگ برای هر کاربر ، زیبایی و شکیل بودن .

مشخصات درج شده در دیتاشیت اصلی اکسس کنترل لمسی :

(

– Model Number: ACM 226
– Special Features: Time &   Attendance, Waterproof / Weatherproof
– Product Name: RFID Card Reader – – Keypad Touch Access Control System
– Capacity: 10,00 user
– Communication: Wiegand
– RFID Card: 125KHz EM standard card
– Authentication: Finger/PIN/Card
– Work Voltage: DC12V/100mA
– Keywords: Keypad Access Control
– keypad rfid reader: 1-15cm
– Size: 112*72*22mm
– Weight: 110g

)

اکسس کنترل لمسی فرکانس ۱۳/۵۶Mhz یا اکسس کنترل لمسی مایفر : اکسس کنترل لمسی فرکانس ۱۳/۵۶ مگاهرتز مایفر ، از کارت ها و تگ های با همین فرکانس پشتیبانی می کند . اکسس کنترل لمسی اگر محافظت فیزیکی شود امنیت بالایی دارد . از این اکسس کنترل می توان بعنوان تگ خوان آسانسور و دربازکن استفاده کرد . این دستگاه نیز با نام های تک آسانسور لمسی ، کنترل تردد لمسی ، یا به اختصار تگ لمسی نیز خوانده می شود . مشخصات اکسس کنترل لمسی مایفر فرکانس ۱۳/۵۶ مگاهرتز عبارتند از :

– زیبایی و شکیل بودن ، ضد آب
– امکان تعریف 500 کارت یا تگ
– خواندن کارت تا فاصله 3 سانتی متری
– امنیت بالا نسبت به ریموت ها و سیستم های متداول درصورت محافظت فیزیکی
– سهولت استفاده بجای کلید
– امکان تعریف یک تگ یا کارت برای چند قفل
قابلیت اتصال به زنگ ساختمان
– مناسب کنترل تردد آسانسور و دربازکن

این اکسس کنترل لمسی دارای پروتکل ارتباطی ویگند است که این امکان را میدهد که می تواند با سیستم هوشمند سازی ساختمان در ارتباط باشد.

قیمت اکسس کنترل لمسی :

قیمت اکسس کنترل لمسی ACT1000 : هر دستگاه ۴۳۰۰۰۰ تومان

قیمت اکسس کنترل لمسی مدل ACT235 : هر دستگاه ۵۲۰۰۰۰ تومان

قیمت اکسس کنترل لمسی با توجه به قابلیت ها متفاوت است .

فرق اکسس کنترل لمسی و غیر لمسی : اکسس کنترل لمسی از لحاظ عملکرد با اکسس کنترل غیر لمسی کلید فشاری هیچ تفاوتی ندارد و تفاوت آنها فقط در لمسی بودن کلیدهاست . البته اکسس کنترل لمسی از برخی از اکسس کنترل های غیر لمسی شکیل تر است.

بهترین اکسس کنترل لمسی : اکسس کنترل های لمسی چون در دسته اکسس کنترل های یکپارچه قرار دارند امنیت پایین دارند. بیشترین استفاده این اکسس کنترل ها در آسانسور هستند. با توجه به پایین بودن تنوع این اکسس کنترل ها در ایران ، بهترین اکسس کنترل لمسی معنی چندانی ندارد!

امنیت اکسس کنترل لمسی : این اکسس کنترل ها به شرطی امن هستند که امنیت فیزیکی آنها تامین شود. در غیر اینصورت به راحتی هک می شوند. برای توضیحات بیشتر در خصوص امنیت اکسس کنترل ها اینجا را ببینید : «امنیت اکسس کنترل»

خدمات نصب اکسس کنترل لمسی : برای نصب اکسس کنترل لمسی به بخش « نصب اکسس کنترل » مراجعه کنید و درصورت نیاز به نصب اکسس کنترل لمسی دارید با شماره مندرج در انتهای وبسایت تماس بگیرید .

تعمیر اکسس کنترل لمسی : اگر اکسس کنترل لمسی نصب شده دارید و تنظیمات یا سخت افزار آن به مشکل خورده است از دو قسمت «تنظیمات اکسس کنترل» و «تعمیر اکسس کنترل» استفاده کنید و در صورتی که موفق به تنظیم یا تعمیر اکسس کنترل لمسی نشدید با ما تماس بگیرید .

سایر اکسس کنترل ها و ویژگی های آنها :

برای خرید و اطلاعات سایر اکسس کنترل ها اینجا را ببینید : «انواع اکسس کنترل ها و قیمت آنها»

اکسس کنترل لمسی
اکسس کنترل لمسی
اکسس کنترل لمسی (تگ لمسی)
اکسس کنترل لمسی مناسب درب ورودی
اکسس کنترل هوشمند لمسی
اکسس کنترل لمسی اثر انگشت و کارتی
اکسس کنترل لمسی
اکسس کنترل لمسی ضد آب
اکسس کنترل لمسی – درب پارکینگ به آسانسور
اکسس کنترل لمسی – بلوک ۱۴ طبقه
اکسس کنترل لمسی
اکسس کنترل لمسی – درب ورودی
اکسس کنترل لمسی – آسانسور
اکسس کنترل لمسی – آسانسور

نصب اکسس کنترل لمسی روی درب اتوماتیک شیشه‌ای کشویی :

اکسس کنترل لمسی – درب کشویی شیشه‌ای
اکسس کنترل لمسی
اکسس-کنترل لمسی ACT13
کنترل تردد لمسی – مناسب درب اتوماتیک و آسانسور
اکسس کنترل تاچ آسانسور

برای خرید اکسس کنترل لمسی در واتسآپ تعداد و مدل را ارسال کنید .

خرید اکسس کنترل لمسی :

نصب اکسس کنترل لمسی :