آگوست 1, 2021 توسط sobhan Off

امنیت آسانسور | آسانسور ضد سرقت | امن سازی آسانسور

امنیت آسانسور یا بعبارتی امن سازی آسانسور برای جلوگیری از سرقت و سوء استفاده به دو صورت انجام می شود : اختصاصی کردن استفاده از آسانسور و نیز تردد به طبقات آسانسور با استفاده از اکسس کنترل و نصب دوربین مداربسته . امنیت آسانسور علاوه بر امنیت جانی و ایمنی آن ، به محدودیت تردد نیز مربوط می شود و از این رو با استفاده از تگ و کارت تردد مجاز ، امنیت آسانسور در برابر سرقت بالا می رود.

آسانسور کارتی یکی از راه های تامین امنیت آسانسور از لحاظ سرقت و نفوذ می باشد . راه کارهای متنوعی در خصوص تگ دار کردن آسانسور یا محدودیت تردد وجود دارد که در بخش (تگ آسانسور )آورده شده اند.

دغدغه امنیتی آسانسور از آنجا به وجود می آید که سارق یا فرد غیرمجاز می تواند از آسانسور به جلوی درب واحدها نفوذ کند و آسانتر اعمال بدخواهانه خود را انجام دهد . از این رو امنیت آسانسور اهمیت می یابد .

آسانسور ضد سرقت ( تامین امنیت آسانسور ) یعنی مجهز کردن آسانسور به اکسس کنترل به گونه ای که هر یک از ساکنین فقط با تگ یا کارت بتوانند تردد کنند و فقط به طبقه خودشان .

امن سازی آسانسور با استفاده از دوربین فقط بازدارندگی دارد و مانع ورود شخص غیر مجاز نمیشود . بنابراین یک سارق با نقاب می تواند به خواسته خود برسد .

افزایش امنیت آسانسور با استفاده از اکسس کنترل بدین صورت است که فقط افرادی بتوانند از آسانسور استفاده کنند که تگ ، کارت و یا رمز داشته باشند . در این حالت با گرفتن تک جلوی اکسس کنترل یا تگ ریدر ، کلیدها فعال شده و می توان به طبقه مجاز یا طبقات تردد کرد .

برای امن سازی آسانسور با استفاده از اکسس کنترل تماس بگیرید .

انواع اکسس کنترل و انتخاب صحیح

تگ زیرکار آسانسور (آسانسور ضد سرقت)

فروش ، نصب و تعمیرات اکسس کنترل آسانسور و دربازکن : ۰۹۱۲۴۶۰۴۸۹۹