سپتامبر 21, 2021 توسط sobhan Off

کلید امنیتی آیفون | امن سازی آیفون | قیمت ، فروش ، نصب

امنیت آیفون پایین است . به هنگام خروج از منزل ، هر شخص بدخواهی می تواند از طریق دستکاری پنل آیفون درب ورودی آپارتمان را به راحتی باز کرده و به داخل ساختمان نفوذ کند . چاره راه استفاده از کلید امنیتی آیفون است که میتوان به دو صورت نصب شود : کلید امنیت وای فای آیفون ، کلید امنیتی بلوتوثی آیفون ، کلید امنیتی ریموتی آیفون ، کلید امنیتی ساده آیفون

کلید امنیتی آیفون – مدل وای فای : با استفاده از گوشی تلفن همراه و با استفاده از ارتباط وای فای ، آیفون را غیر فعال می کند .

کلید امنیتی آیفون – مدل بلوتوث : با استفاده از گوشی تلفن همراه و با استفاده از ارتباط بلوتوث ، آیفون را غیر فعال می کند .

کلید امنیتی آیفون – مدل ریموتی : با استفاده از ریموت ، آیفون را غیر فعال می کند .

این کلید برای ساختمان های مناسب است که یا تک واحد بوده و یا ورود و خروج همه ساکنین همزمان است .

استفاده از کلید امنیتی آیفون برای ساختمان های اداری که ساعات کاری مشخصی دارند مناسب است .

قیمت کلید امنیتی آیفون بستگی به مدل آن دارد .

همانطور که گفته شد یکی از راه های تامین امنیت کامل آیفون استفاده از کلید امنیتی آیفون است . یک روش دیگر ارسال تبادل فرمان با کد است که کد خوان در بخش داخلی بوده و عمل دیکدینگ فرمان را به قفل برقی منتقل نماید . برای این منظور ، آیفون و سیستم هوشمند بایستی این قابلیت را داشته باشد . معمولا ارتباطات در این حالت توسط پروتکل ویگند انجام می شود .

امن سازی آیفون با استفاده از سیم کشی : یک راه دیگر برای تامین امنیت آیفون و جلوگیری از باز کردن درب ورودی با استفاده از بازگشایی پنل آیفون ، انتقال رله آیفون به داخل ساختمان است . برای تامین امنیت کامل آیفون با متخصصان « همیار امنیت » رایگان مشاوره کنید . کلیه خدمات امنیتی ساختمان انجام می شود .

فروش انواع کلیدهای امن سازی آیفون

اجرای کامل امن سازی خانه و آپارتمان

برای نصب انواع کلید امنیتی آیفون و سیم کشی امن آیفون با ما تماس بگیرید .

۰۹۱۲۴۶۰۴۸۹۹