جولای 20, 2022 By sobhan 0

ریموت آسانسور | ریموتی کردن آسانسور | خرید و سفارش نصب

ریموتی کردن آسانسور به دو صورت انجام می شود اول نصب ریموت روی کلیدهای داخل آسانسور و دوم نصب ریموت روی کلید احضار آسانسور در طبقات دلخواه . با استفاده از ریموت آسانسور ، می توان آسانسور را از فاصله ۵۰ متری کنترل کرد . خرید و نصب کنترل تردد آسانسور با ریموت کنترلر و دستگاه اکسس کنترل آسانسور ( تگ ، رمز ، کارت ، اثر انگشت ، تشخیص چهره )

ریموت آسانسور : کنترل تردد آسانسور با استفاده از ریموت ۳۱۵ و ۴۳۳ بصورت چند کانال و تگ کانال . ریموت آسانسور گزینه مناسبی برای مکان های اداری و ساختمان های دارای لابی من می باشد .

وقتی مهمان آمد ، با استفاده از ریموت می توان آسانسور را فراخواند یا به طبقه مورد نظر هدایت کرد . ریموت فراخوانی آسانسور

ریموتی کردن آسانسور : وقتی ریموت کنترل زیر پنل و روی کلید ها نصب می شود در حالت عادی آسانسور با کلیدها کار نخواهد کرد و با زدن ریموت یا آسانسور مستقیما به طبقه خواصی هدایت می شود و یا پنل باز شده که کاربر طبقه مورد نظر خود را انتخاب نماید. روش نصب تعیین کننده مدل کاری ریموت آسانسور خواهد بود.

ریموتی کردن کلید احضار آسانسور : برای اینکه هر کسی نتواند از طبقه خارج شود و در واقع خروجی های طبقه تحت کنترل باشد می توان دستگاه ریموت کنترلر را روی کلید احضار آسانسور نصب کرد. ریموتی کردن کلید احضار طبقه باعث سهولت فرمان به آسانسور نیز می شود.

اکسس آسانسور : دسترسی به آسانسور را می توان هم از طریق ریموت و هم از طریق دستگاه های rfid که با تگ و کارت کار می کنند محدود و تحت کنترل قرار داد. این کار موجب امنیت بیشتر و اعمال اجبار پرداخت شارژ می شود.

دربازکن کارتی آسانسور هم می تواند روی کلید احضار طبقات نصب شود و هم داخل کابین رو یا زیر پنل . تگ آسانسور نام دیگر این روش است .

امنیت ریموت آسانسور : چون هر ریموت دارای کد منحصر بفرد است و احتمال یکسان بودن کد در دو ریموت متفاوت بسیار کم است لذا اگر از ریموت مراقبت شود که در دست غریبه قرار نگیرد آنگاه امنیت کافی است.

تماس جهت خرید و نصب : 09124604899