ژوئن 6, 2018 توسط sobhan 0

ده هاستینگ برتر وردپرس

ده سرویس دهنده برتر هاستینگ وردپرس


به نظر میرسد انتخاب بهترین سرویس دهنده هاست وردپرس برای سایتتان کاری با شک و تردید باشد بخصوص هنگامی که شما یک مبتدی هستید! چندین سایت هاستینگ وجود دارد که هدفشان بهتر بودن است با این وجود تصمیم شما با توجه به الزاماتی نظیر نوع وبسایت، بودجه و زمان وابسته است.  بنابراین قبل از خرید هاست، بایستی به دقت مقایسه و بررسی طرح ها هاست را مورد مقایسه قرار داد.

از جمله پارامترهایی که کیفیت هاست را تعیین می کند عبارتند از سرعت، فضای ذخیره سازی، سهولت استفاده و پشتیبانی فروشنده.

بطورکلی هار نوع هاست داریم:

هاست اشتراکی/مجازی (Shared Hosting): هاستینگ مشترک ارزان ترین و محبوب ترین نوع هاستینگ است! با هاستینگ مشترک، چندین وبسایت دارای IP مشترکی بوده و نیز منابع سرور شامل حافظه، فضای هارد و پهنای باند مشترک هستند. مزیت هاست اشتراکی ارزان بودن آن بوده و برای پروژه های کم هزینه و مبتدی ها مناسب می باشد. با این وجود معایبی نظیر محدودیت فضای حافظه و پایین بودن سرعت، سئو و امنیت سایت در این انتخاب وجود دارد.

هاست VPS (Virtual Private Server): با میزبان VPN، شما بخش خاصی از منابع سرور را در اختیار خواهید داشت. شما یک سرور اشتراکی با سایر کاربران VPS  خواهید داشت اما تعداد آنها به هاست اشتراکی نمیرسد. منابع سرور به کاربران VPS با توجه به نیازهای آنها اختصاص می یابد. بنابراین شما می توانید منابع بیشتری مانند فضا و حافظه را هر زمان که نیاز دارید با هزینه های بیشتری دریافت کنید. از این رو، انتخاب خوبی برای وب سایتهای کسب و کار درحال رشد سریع است. هزینه این نوع سرویس میزبانی هاست نسبت به هاست اشتراکی مقداری بالاتر است اما راه حل بهتری برای میزبانی امن تر است. کوتاهی سایر کاربران VPS  برای حفاظت از امنیت سایت های خود در سرور،  به سایت شما آسیب نمی رساند.

هاست اختصاصی (Dedicated hosting): هاست اختصاصی به پیکربندی هاستینگ اشاره دارد که در آن تمام منابع سرور به یک مشتری اختصاص داده می شود. برخلاف هاست اشتراکی و هاست  VPS هاست اختصاصی فقط توسط یک کاربر استفاده می شود. در حالی که کنترل کامل بر امنیت، سرعت و جنبه های SEO دارید می توانید از فضای کامل هارد دیسک، حافظه و پهنای باند استفاده کنید. هاست اختصاصی در مقایسه با هاست مجازی یا اشتراکی بسیار گران تر است. اگر یک شرکت بزرگ آنلاین داشته باشید که روز به روز تعداد زیادی از مخاطبان را تحت تاثیر قرار می دهد ارزش آن را خواهد داشت.

هاست مدیریت وردپرس: هاست مدیریت وردپرس یک فن آوری نسبتاً جدید است که به منظور ارائه خدمات هاستینگ به کاربران وردپرس بدون هیچ گونه مشکلی در حال گسترش است.  این سرویس هاست اختصاصی وردپرس است که تنها وبسایت های مبتنی بر وردپرس را میزبانی می کند. سرویس هاستینگ وردپرس مدیریت شده، وظایف فنی وب سایت وردپرس خود از جمله به روز رسانی CMS، به روز رسانی خودکار، امنیت، عملکرد وب سایت و غیره را برعهده دارد. علاوه بر این، آنها خدمات پشتیبانی اختصاصی مشتریان را فراهم می کنند که برای مدیریت وردپرس راه حل ایده آلی است. سرویس هاستینگ مدیریت وردپرس هزینه های ارزان تر از کلیت هاست اشتراکی دارد بعبارتی با توجه به سهولت استفاده و زمان صرفه جویی، مقرون به صرفه است.

با این توضیحات در مورد انتخاب صحیح هاست، 10 شرکت برتر هاستینگ وردپرس به همراه ویژگی های سرویس ها در جدول زیر نمایش داده شده اند.