تگ جاکلیدی ۱۲۵ و ۱۳/۵۶ مایفر | قیمت تگ | رنگ تگ | جنس تگ

تگ جاکلیدی که با نام های کلید تگ ، تگ جاسوئیچی ، تگ پلاستیکی تگ RFID تگ سرکلیدی و تگ اکسس کنترل نیز نامیده می شود بعنوان جایگزین کلید و نیز ابزار کنترل تردد مورد استفاده قرار می گیرند . تگ جا کلیدی ۱۲۵ کیلوهرتز و تگ جاکلیدی مایفر ۱۳/۵۶ مگاهرتز پلاستیکی دو نوع در بازار ایران موجود هستند : تگ جاکلیدی کد دار و تگ جاکلیدی بدون کد . جنس تگ جاکلیدی شامل پلاستیکی ، شیشه ای و روکش چرم می باشد و در رنگ های متنوع موجودند .

برای خرید تگ جا کلیدی ابتدا با انواع آنها آشنا و سپس خرید نمایید . ( قیمت تگ جاکلیدی – ۲۵ شهریور ماه ۱۴۰۰ ) – فروش تگ جاکلیدی بسته ای و فروش ۱۰۰۰ تایی تگ جاکلیدی با کیفیت با تعیین رنگ تگ و جنس تگ

تگ جاکلیدی کد دار

تگ جاکلیدی کد دار : روی این تگ ها یک سریال ۸ رقمی هک شده است که البته این سریال از کد داخلی متمایز می باشد . مزیت این کد در این است که وقتی برای اکسس کنترل آسانسور مورد استفاده قرار می گیرد می توان از آن برای تشخیص طبقات و واحد ها استفاده نمود . توضیحات بیشتر را در صفحه تنظیمات و نصب اکسس کنترل مشاهده کنید . این نوع تگ جاکلیدی بیشترین استفاده کننده را دارد .

قیمت تگ جاکلیدی کد دار : از ۴۵۰۰ تا ۵۸۰۰ تومان

تگ جاکلیدی ساده

تگ جاکلیدی بدون کد ( بدون سریال ) : ارزان ترین تگ ، تگ پلاستیکی بدون سریال است . دو طرف این نوع تگ فلت و بدون هیچ علامتی است . پیشنهاد می شود از این نوع تگ ها برای آسانسور استفاده نکنید . کیفیت پلاستیک تگ جاکلیدی بدون کد از تگ جاکلیدی کد دار پایین تر است .

قیمت تگ جاکلیدی بدون کد : از ۳۳۰۰ تا ۴۵۰۰ تومان

تگ جاکلیدی شیشه‌ای ۱۲۵

تگ جاکلیدی شیشه‌ای بیضوی : تگ جاکلیدی شیشه ای بدلیل شکیل بودن مورد استقبال قرار گرفته است . جنس تگ جاکلیدی شیشه‌ای از پلاستیک روشن فشرده یا پلاستیک شفاف ساخته شده است . نگران شکسته شدن این تگ ها مانند شیشه نباشید ! تگ جاکلیدی شیشه این غالبا در دو رنگ آبی سرمه ای و قرمز شاه توتی موجود هستند . قیمت تگ جاکلیدی شیشه ای از تگ های پلاستیکی گرانتر است . حدود دو برابر .

قیمت تگ جاکلیدی شیشه‌ای : از ۱۲۵۰۰ تا ۱۶۰۰۰ تومان

تگ جاکلیدی شیشه‌ای مثلثی : این تگ ها کاملآ شبیه تگ جاکلیدی شیشه ای بیضوی هستند فقط شکل آنها مثلثی می باشد .

قیمت تگ جاکلیدی شیشه‌ای مثلثی : از ۱۲۵۰۰ تا ۱۶۰۰۰ تومان

تگ جاکلیدی چرمی : داخل روکش چرم تگ های جاکلیدی چرمی همان تگ های پلاستیکی قرار دارند . روکش چرم صرفاً برای داشتن ظاهر متفاوت است که قیمت آنها را نیز بالا برده است .

تگ جاکلیدی RW : برخی مواقع به دلیل فراموشی رمز اصلی اکسس کنترل ، سختی ریست کردن اکسس کنترل ، در دسترس نبودن مدیر ساختمان و … به کپی کردن تگ نیاز می شود . در این حالت و بخصوص برای تگ های ۱۳۵ کیلوهرتز ، از تگ کارتی یا جاکلیدی RW استفاده می شود . قیمت تگ جاکلیدی RW از تگ فقط خواندنی گرانتر است . تگ های فقط خواندنی را RO نیز می نامند .

قیمت تگ جاکلیدی شیشه‌ای : از ۱۱۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ تومان

تگ جاکلیدی پلاستیکی (نوشتنی / خواندنی) : اگر مدیر ساختمان در دسترس نیست یا به هر دلیلی امکان تعریف تگ از طریق اکسس کنترل وجود ندارد می توانید با استفاده از این نوع تگ جاکلیدی ، تگ را کپی کنید . البته برای این کار علاوه بر تگ جاکلیدی قابل نوشتن ، به دستگاه کپی تگ نیز نیاز دارید . تگ های جاکلیدی نوشتنی از تگ های جاکلیدی فقط خواندنی گرانتر هستند .

قیمت تگ جاکلیدی قابل نوشتن : از ۷۵۰۰ تا ۹۵۰۰ تومان

برای خرید تگ جاکلیدی از بخش فروشگاه «همیار امنیت» اقدام کنید . خرید تگ جاکلیدی ۱۰۰۰ تایی ، خرید تگ جاکلیدی بسته ۵۰۰ تایی ، خرید تگ جاکلیدی بسته ۱۰۰ تایی با تخفیف عمده امکان پذیر است .

شماره تماس و واتساپ ۰۹۱۲۴۶۰۴۸۹۹

اکسس کنترل (دستگاه کنترل تردد آسانسور و درب ورودی)

ابعاد تگ جاکلیدی : ابعاد اصلی تگ جاکلیدی ۳۶ میلیمتر در ۲۹ میلیمتر می باشد .

گاهی سوال پیش می آید که داخل تگ جاکلیدی یا بطور کلی تگ های RFID پسیو از چه اجزایی تشکیل شده است ؟ داخل تگ ها و کارت های RFID یک آی سی و یک سیم‌پیچ مشابه شکل زیر است :

اجزای داخلی تگ RFID جاکلیدی
تگ جاکلیدی

کپی تگ جاکلیدی : برای کپی تگ جاکلیدی نیاز به احراز سکونت ، کارت ملی و امضای تعهدنامه می باشد .