تگ جاسویچی | جاکلیدی ، سرکلیدی | تگ rfid خرید | ۱۲۵#۱۳/۵۶ ( قیمت )

تگ جاسویچی یا تگ rfid که با نام های تگ سرکلیدی ، تگ جاسویچی ( تگ جاسوچی ، تگ جاکلیدی ، تگ جاسوئیچی ) ، تگ پلاستیکی ، تگ آیفون ، تگ قطره ای ، تگ RFID ، تگ مایفر ، تگ مگنت ، تگ چرمی ، تگ جاسویچ ، تگ رنگی تگ آسانسور ، تگ دربازکن و تگ اکسس کنترل نیز نامیده می شود بعنوان جایگزین کلید و نیز ابزار کنترل تردد مورد استفاده قرار می گیرد . قیمت و خرید تگ rfid ( اردیبهشت ۱۴۰۳)

خرید تگ جاسوئیچی : حس گر های rfid دارای مشخصات مختلفی هستند . تگ rfid قرمز ، تگ آبی ، تگ بنفش ، تگ زرد ، تگ نارنجی ، تگ سبز ، تگ صورتی و مشکی جاسوئیچی از جمله رنگ های تگ پلاستیکی جاسوئیچی هستند. فرکانس ۱۲۵ کیلوهرتز و ۱۳/۵۶ مگاهرتز مایفر بیشترین کاربرد را دارند. تگ جاسویچی دوبل فرکانس نیز موجود است. تگ جاسوئیچی در دو مدل کد دار و بدون کد موجود است.

تگ جاسوئیچی : همه تگ ها و کارت های rfid دارای یک آی سی و یک سیم پیچ متصل با آن هستند که با توجه به سهولت کاربرد به شکل های مختلفی قاب بندی می شوند. یکی از این اشکال قرار گیری در کیس پلاستیکی به شکل مربعی با قطره ای می باشد. به این طرح تگ که به همراه یک حلقه فلزی به راحتی در جاسوئیچی قرار می گیرد تگ جاسوئیچی می گوییم. حجم کم و قیمت مناسب از جمله مشخصات این نوع تگ های rfid می باشد

قیمت تگ جاسوئیچی : قیمت تگ جاسوئیچی به تعداد ، فرکانس و نوع آن بستگی دارد. در ادامه قیمت انواع تگ جاسوئیچی ساده و رنگی شیشه‌ای و چرمی آورده شده است. مشتریان گرامی طبق این قیمت ها می توانند بصورت اینترنتی یا حضوری از فروشگاه همیار امنیت خرید نمایند

خرید حضوری و اینترنتی

خرید تگ جاسوئیچی : برای خرید عمده تگ جاسوئیچی و کارت تماس بگیرید. برای خرید های کمتر از ۱۰۰۰ عدد به بخش فروشگاه اینترنتی و یا دفتر فروشگاه همیار امنیت مراجعه کنید.

فرکانس تگ جاسوئیچی : تگ جاسوئیچی ۱۲۵ کیلوهرتز و تگ جاکلیدی مایفر ۱۳/۵۶ مگاهرتز پلاستیکی/ شیشه‌ای و برچسبی دو نوع در بازار ایران موجود هستند : تگ جاکلیدی کد دار و تگ جاکلیدی بدون کد . قیمت تگ جاسوئیچی کد دار مقداری بیشتر است.

کارت یا تگ جاسوئیچی ؟ اینکه تگ بهتر است یا کارت بستگی به راحتی استفاده مصرف کننده دارد. تگ ها درون جاسوئیچی قرار می گیرند و به همراه سایر کلیدها همراه شما هستند. کارت ها در کیف یا جیب قرار می گیرند و در نتیجه به انتخاب مشتری بستگی دارد.

جنس و رنگ تگ جاسوئیچی : جنس تگ جاکلیدی شامل پلاستیکی قطره ای ، شیشه ای و روکش چرم می باشد و در رنگ ها و قیمت متنوع موجودند .

تگ کپی RW جاسوئیچی : تگ ها غالبا قابل کپی هستند از این میان تگ های ۱۲۵ راحت تر کپی می شوند. برای خرید تگ کپی (نوشتنی) و دستگاه کپی تگ و کارت به « تگ کپی و دستگاه کپی» مراجعه کنید

تگ مایفر جاسوئیچی : تگ مایفر دارای فرکانس ۱۳/۵۶ مگاهرتز است که به عنوان تگ غیرقابل کپی نیز شناخته می شود. البته وقتی غیر قابل کپی و غیر قابل نوشتن است که قفل نشده باشد. مشخصه برجسته تگ های مایفر ، میزان حافظه داخلی آنهاست حجم ذخیره به نسبت بالایی دارند. مثلا 1kB . تگ مایفر و کارت مایفر کاربردهای فراوانی دارند مثلاً به عنوان جایگزین کلید ، شهر بازی ها و …

تگ جاسوئیچی دوبل ( تگ دو فرکانسه ) : به تگ جاسوئیچی که هر دو فرکانس ۱۲۵ کیلوهرتز و مایفر ۱۳/۵۶ مگاهرتز را ساپورت می کند تگ دابل یا تگ دو فرکانسی می گویند. این نوع تگ کاربرد دو منظوره دارد. 

 

خرید تگ جاسویچی قرمز ، خرید تگ جاسوئیچی خاکستری ، خرید تگ جاسویچی سبز ، خرید تگ جاسویچی بنفش ، خرید تگ جاسویچی صورتی ، خرید تگ جاسویچی مشکی ، خرید تگ جاسویچی آبی ، خرید تگ جاسویچی زرد و … فروشگاه همیار امنیت

توجه ۱ : هنگام خرید به کد دار بودن و بدون کد تگ جاسوییچی (سرکلیدی) دقت کنید. تگ بدون کد ارزان تر است. تگ و کارت های مایفر به دلایل امنیتی بدون کد حک شده هستند.

توجه ۲ : تگ جاسوییچی شیشه‌ای بدون کد هستند . روی تگ برچسبی میتوان کد نوشت. اما درکل بدون کد هستند. روی تگ دستبندی میتوان کد نوشت.

توجه ۳ : ارسال رایگان تگ سرکلیدی برای خرید بیش از ۵۰۰ تگ (پست پیشتاز)

تگ سرکلیدی مناسب برای اکسس کنترل آسانسور دارای صفحه کلید رمزی کدام است؟ تگ سرکلیدی کد دار یا کارت rfid . زیرا با توجه به دستگاه اکسس کنترل قابلیت حذف و اضافه با کد تگ را داشته باشد

کدام تگ سرکلیدی برای اکسس کنترل آسانسور توکار مناسب است؟ برای صرفه جویی در هزینه ، می توان از تگ سرکلیدی بدون کد هم استفاده کرد. مدل کد دار تخت بدلیل گیرندگی بیشتر ، برای آسانسور مناسبتر است. البته کارت هم گزینه خوبی است

کدام تگ برای دربازکن کارتی مناسب است ؟ هم تگ کد دار سرکلیدی و هم تگ بدون کد می توان استفاده کرد.

کدام تگ سرکلیدی کیفیت بالاتری دارد؟ مدل سرکلیدی تخت در برابر ضربه مقاومتر است اما جنس تگ های سرکلیدی بیضوی بهتر است

تگ سرکلیدی مناسب خانوم ها : خانوم ها معمولا تگ با رنگ صورتی و زرد می پسندند . تگ شیشه‌ای هم زیبا و شکیل است و مورد پسند خانم ها می باشد

برای خرید تگ جا کلیدی ابتدا با انواع آنها آشنا و سپس خرید نمایید . فروش تگ جاکلیدی بسته ای و فروش ۱۰۰۰ تایی تگ جاکلیدی با کیفیت با تعیین رنگ تگ و جنس تگ و قیمت

تگ جاکلیدی کد دار

تگ جاکلیدی کد دار : روی ای تگ جاکلیدی یک سریال ۸ رقمی هک شده است که البته این سریال از کد داخلی متمایز می باشد . مزیت این کد در این است که وقتی برای اکسس کنترل آسانسور مورد استفاده قرار می گیرد می توان از آن برای تشخیص طبقات و واحد ها استفاده نمود . توضیحات بیشتر را در صفحه تنظیمات و نصب اکسس کنترل مشاهده کنید . این نوع تگ جاکلیدی بیشترین استفاده کننده را دارد .

قیمت تگ سرکلیدی ۱۰۰۰ عدد ۳۸۵۰ تومان

خرید
تگ جاکلیدی ساده

تگ جاکلیدی بدون کد ( بدون سریال ) : ارزان ترین تگ ، تگ پلاستیکی بدون سریال است . دو طرف این نوع تگ فلت و بدون هیچ علامتی است . پیشنهاد می شود از این نوع تگ ها برای آسانسور استفاده نکنید . کیفیت پلاستیک تگ جاکلیدی بدون کد از تگ جاکلیدی کد دار پایین تر است .

قیمت تگ جاکلیدی بدون کد : ۳۵۶۰ تومان

خرید

تگ جاکلیدی تخت کد دار : این نوع تگ سرکلیدی یک مزیت دارد که در برابر ضربه مقاومتر است چون بصورت پرس شده هستند . رنگ سیاه و سفید از این نوع تگ سرکلیدی موجود است

تگ سرکلیدی تخت کد دار

قیمت تگ سرکلیدی تخت کد دار برای ۱۰۰۰ عدد ۳۶۵۰ تومان

تگ جاکلیدی شیشه‌ای ۱۲۵

تگ جاکلیدی شیشه‌ای بیضوی : تگ جاکلیدی شیشه ای بدلیل شکیل بودن مورد استقبال قرار گرفته است . جنس تگ جاکلیدی شیشه‌ای از پلاستیک روشن فشرده یا پلاستیک شفاف ساخته شده است . نگران شکسته شدن این تگ ها مانند شیشه نباشید ! تگ جاکلیدی شیشه این غالبا در دو رنگ آبی سرمه ای و قرمز شاه توتی موجود هستند . قیمت تگ جاکلیدی شیشه ای از تگ های پلاستیکی گرانتر است . حدود دو برابر .

خرید

تگ جاکلیدی شیشه‌ای مثلثی : این تگ ها کاملآ شبیه تگ جاکلیدی شیشه ای بیضوی هستند فقط شکل آنها مثلثی می باشد .

قیمت تگ جاکلیدی شیشه‌ای مثلثی : ۱۳۵۰۰ تومان

تگ جاکلیدی چرمی : داخل روکش چرم تگ های جاکلیدی چرمی همان تگ های پلاستیکی قرار دارند . روکش چرم صرفاً برای داشتن ظاهر متفاوت است که قیمت آنها را نیز بالا برده است .

تگ جاسوئیچی کپی RW : برخی مواقع به دلیل فراموشی رمز اصلی اکسس کنترل ، سختی ریست کردن اکسس کنترل ، در دسترس نبودن مدیر ساختمان و … به کپی کردن تگ نیاز می شود . در این حالت و بخصوص برای تگ های ۱۳۵ کیلوهرتز ، از تگ کارتی یا جاکلیدی RW استفاده می شود . قیمت تگ جاکلیدی RW از تگ فقط خواندنی گرانتر است . تگ های فقط خواندنی را RO نیز می نامند .

قیمت تگ سرکلیدی نوشتنی : ۱۸۵۰۰ تومان

تگ جاکلیدی پلاستیکی (نوشتنی / خواندنی) : اگر مدیر ساختمان در دسترس نیست یا به هر دلیلی امکان تعریف تگ از طریق اکسس کنترل وجود ندارد می توانید با استفاده از این نوع تگ جاکلیدی ، تگ را کپی کنید . البته برای این کار علاوه بر تگ جاکلیدی قابل نوشتن ، به دستگاه کپی تگ نیز نیاز دارید . تگ های جاکلیدی نوشتنی از تگ های سرکلیدی فقط خواندنی گرانتر هستند .

قیمت تگ سرکلیدی قابل نوشتن : ۱۸۵۰۰ تومان

برای خرید تگ جاکلیدی از بخش فروشگاه «همیار امنیت» اقدام کنید . خرید تگ جاکلیدی ۱۰۰۰ تایی ، خرید تگ جاکلیدی بسته ۵۰۰ تایی ، خرید تگ جاکلیدی بسته ۱۰۰ تایی با تخفیف عمده امکان پذیر است .

فرق تگ سرکلیدی تخت و تگ جاسوئیچی غیرتخت : قدرت فرستندگی تگ سرکلیدی تخت از مدل غیر تخت بیشتر است اما اندازه آن کمی بزرگتر است . همچنین تگ سرکلیدی تخت از تگ جاسوییچی تپل مقاومتر است.

تگ ها دارای دو فرکانس ۱۲۵ کیلوهرتز و ۱۳/۵۶ مگاهرتز هستند که هنگام خرید حتما بررسی کنید.

شماره تماس و واتساپ ۰۹۱۲۴۶۰۴۸۹۹

اکسس کنترل (دستگاه کنترل تردد آسانسور و درب ورودی)

ابعاد تگ جاکلیدی : ابعاد اصلی تگ سرکلیدی ۳۶ میلیمتر در ۲۹ میلیمتر می باشد .

گاهی سوال پیش می آید که داخل تگ جاکلیدی یا بطور کلی تگ های RFID پسیو از چه اجزایی تشکیل شده است ؟ داخل تگ ها و کارت های RFID یک آی سی و یک سیم‌پیچ مشابه شکل زیر است :

اجزای داخلی تگ RFID جاکلیدی
ظاهر انواع تگ جاسوئیچی

کپی تگ جاکلیدی ( تگ غیر قابل کپی ) : برای کپی تگ جاکلیدی نیاز به احراز سکونت ، کارت ملی و امضای تعهدنامه می باشد . برای کسب اطلاعات در خصوص کپی تگ و تگ غیر قابل کپی اینجا را ببینید : تگ غیرقابل کپی . آیا تگ غیرقابل کپی هم وجود دارد؟ تگ جاکلیدی غیرقابل کپی نیستند اما مدل های مایفر سخت تر کپی می شوند.

به تگ جاکلیدی تگ قطره ای هم میگویند

امنیت تگ جاکلیدی ( سرکلیدی ، جاسوییچی ، تگ برچسبی ) : امنیت تگ به امنیت اکسس کنترل نیز مربوط است . برای تامین امنیت تگ باید از آن محافظت کرد که به دست فرد غیرمجاز نیفتد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص امنیت اکسس کنترل و تگ سرکلیدی اینجا را ببینید : امنیت تگ و اکسس کنترل

اکسس کنترل – توسط همیار امنیت
انواع اکسس کنترل (رمز ، کارت ، اثر انگشت ، تشخیص چهره)
انواع تگ و کارت (سرکلیدی ، دستبندی ، برچسبی ، ro125 ، مایفر و …)
تگ سرکلیدی زرد – تگ جاسویچی زرد
تگ سرکلیدی بنفش – تگ جاسویچی بنفش
تگ سرکلیدی سبز – تگ جاسوئیچی سبز
تگ جاسوئیچی نارنجی
تگ‌ جاسوئیچی آبی ( سرمه ای )
تگ جاسویچی خاکستری – تگ جاسوئیچی خاکستری
تگ جاسوئیچی صورتی – تگ سرکلیدی صورتی
تگ جاسوئیچی قرمز ( تگ سرکلیدی قرمز )

???? خرید تگ جاسوئیچی رنگی : برای خرید انواع تگ رنگی جاسویچی به بخش فروشگاه همیار امنیت مراجعه کنید.

فروشگاه تگ و کارت rfid : همیار امنیت