تگ جاکلیدی ۱۲۵ و ۱۳/۵۶ مایفر | قیمت ، جنس ، رنگ

تگ جاکلیدی که با نام های کلید تگ ، تگ جاسوئیچی ، تگ پلاستیکی ، تگ RFID ، تگ سرکلیدی ، تگ مگنت و تگ اکسس کنترل نیز نامیده می شود بعنوان جایگزین کلید و نیز ابزار کنترل تردد مورد استفاده قرار می گیرد . تگ جا کلیدی ۱۲۵ کیلوهرتز و تگ جاکلیدی مایفر ۱۳/۵۶ مگاهرتز پلاستیکی/شیشه‌ای و برچسبی دو نوع در بازار ایران موجود هستند : تگ جاکلیدی کد دار و تگ جاکلیدی بدون کد . جنس تگ جاکلیدی شامل پلاستیکی ، شیشه ای و روکش چرم می باشد و در رنگ ها و قیمت متنوع موجودند .

برای خرید تگ جا کلیدی ابتدا با انواع آنها آشنا و سپس خرید نمایید . ( قیمت تگ جاکلیدی – ۵ آذر ماه ۱۴۰۰ ) – فروش تگ جاکلیدی بسته ای و فروش ۱۰۰۰ تایی تگ جاکلیدی با کیفیت با تعیین رنگ تگ و جنس تگ و قیمت

تگ جاکلیدی کد دار

تگ جاکلیدی کد دار : روی ای تگ جاکلیدی یک سریال ۸ رقمی هک شده است که البته این سریال از کد داخلی متمایز می باشد . مزیت این کد در این است که وقتی برای اکسس کنترل آسانسور مورد استفاده قرار می گیرد می توان از آن برای تشخیص طبقات و واحد ها استفاده نمود . توضیحات بیشتر را در صفحه تنظیمات و نصب اکسس کنترل مشاهده کنید . این نوع تگ جاکلیدی بیشترین استفاده کننده را دارد .

قیمت تگ جاکلیدی کد دار : از ۴۵۰۰ تا ۵۵۰۰ تومان

قیمت تگ سرکلیدی ۱۰۰۰ عدد ۴۳۰۰ تومان

تگ جاکلیدی ساده

تگ جاکلیدی بدون کد ( بدون سریال ) : ارزان ترین تگ ، تگ پلاستیکی بدون سریال است . دو طرف این نوع تگ فلت و بدون هیچ علامتی است . پیشنهاد می شود از این نوع تگ ها برای آسانسور استفاده نکنید . کیفیت پلاستیک تگ جاکلیدی بدون کد از تگ جاکلیدی کد دار پایین تر است .

قیمت تگ جاکلیدی بدون کد : از ۳۳۰۰ تا ۴۵۰۰ تومان

تگ جاکلیدی تخت کد دار : این نوع تگ سرکلیدی یک مزیت دارد که در برابر ضربه مقاومتر است چون بصورت پرس شده هستند . رنگ سیاه و سفید از این نوع تگ سرکلیدی موجود است

تگ سرکلیدی تخت کد دار

قیمت تگ سرکلیدی تخت کد دار ۴۷۰۰ تومان

قیمت تگ سرکلیدی تخت کد دار برای ۱۰۰۰ عدد ۳۶۵۰ تومان

تگ جاکلیدی شیشه‌ای ۱۲۵

تگ جاکلیدی شیشه‌ای بیضوی : تگ جاکلیدی شیشه ای بدلیل شکیل بودن مورد استقبال قرار گرفته است . جنس تگ جاکلیدی شیشه‌ای از پلاستیک روشن فشرده یا پلاستیک شفاف ساخته شده است . نگران شکسته شدن این تگ ها مانند شیشه نباشید ! تگ جاکلیدی شیشه این غالبا در دو رنگ آبی سرمه ای و قرمز شاه توتی موجود هستند . قیمت تگ جاکلیدی شیشه ای از تگ های پلاستیکی گرانتر است . حدود دو برابر .

قیمت تگ جاکلیدی شیشه‌ای : از ۱۲۵۰۰ تا ۱۶۰۰۰ تومان

تگ جاکلیدی شیشه‌ای مثلثی : این تگ ها کاملآ شبیه تگ جاکلیدی شیشه ای بیضوی هستند فقط شکل آنها مثلثی می باشد .

قیمت تگ جاکلیدی شیشه‌ای مثلثی : از ۱۲۵۰۰ تا ۱۶۰۰۰ تومان

تگ جاکلیدی چرمی : داخل روکش چرم تگ های جاکلیدی چرمی همان تگ های پلاستیکی قرار دارند . روکش چرم صرفاً برای داشتن ظاهر متفاوت است که قیمت آنها را نیز بالا برده است .

تگ جاکلیدی RW : برخی مواقع به دلیل فراموشی رمز اصلی اکسس کنترل ، سختی ریست کردن اکسس کنترل ، در دسترس نبودن مدیر ساختمان و … به کپی کردن تگ نیاز می شود . در این حالت و بخصوص برای تگ های ۱۳۵ کیلوهرتز ، از تگ کارتی یا جاکلیدی RW استفاده می شود . قیمت تگ جاکلیدی RW از تگ فقط خواندنی گرانتر است . تگ های فقط خواندنی را RO نیز می نامند .

قیمت تگ جاکلیدی شیشه‌ای : از ۱۱۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ تومان

تگ جاکلیدی پلاستیکی (نوشتنی / خواندنی) : اگر مدیر ساختمان در دسترس نیست یا به هر دلیلی امکان تعریف تگ از طریق اکسس کنترل وجود ندارد می توانید با استفاده از این نوع تگ جاکلیدی ، تگ را کپی کنید . البته برای این کار علاوه بر تگ جاکلیدی قابل نوشتن ، به دستگاه کپی تگ نیز نیاز دارید . تگ های جاکلیدی نوشتنی از تگ های سرکلیدی فقط خواندنی گرانتر هستند .

قیمت تگ سرکلیدی قابل نوشتن : از ۷۵۰۰ تا ۹۵۰۰ تومان

برای خرید تگ جاکلیدی از بخش فروشگاه «همیار امنیت» اقدام کنید . خرید تگ جاکلیدی ۱۰۰۰ تایی ، خرید تگ جاکلیدی بسته ۵۰۰ تایی ، خرید تگ جاکلیدی بسته ۱۰۰ تایی با تخفیف عمده امکان پذیر است .

شماره تماس و واتساپ ۰۹۱۲۴۶۰۴۸۹۹

اکسس کنترل (دستگاه کنترل تردد آسانسور و درب ورودی)

ابعاد تگ جاکلیدی : ابعاد اصلی تگ سرکلیدی ۳۶ میلیمتر در ۲۹ میلیمتر می باشد .

گاهی سوال پیش می آید که داخل تگ جاکلیدی یا بطور کلی تگ های RFID پسیو از چه اجزایی تشکیل شده است ؟ داخل تگ ها و کارت های RFID یک آی سی و یک سیم‌پیچ مشابه شکل زیر است :

اجزای داخلی تگ RFID جاکلیدی
ظاهر انواع تگ جاسوئیچی

کپی تگ جاکلیدی ( تگ غیر قابل کپی ) : برای کپی تگ جاکلیدی نیاز به احراز سکونت ، کارت ملی و امضای تعهدنامه می باشد . برای کسب اطلاعات در خصوص کپی تگ و تگ غیر قابل کپی اینجا را ببینید : تگ غیرقابل کپی

امنیت تگ جاکلیدی ( سرکلیدی ، جاسوییچی ، تگ برچسبی ) : امنیت تگ به امنیت اکسس کنترل نیز مربوط است . برای تامین امنیت تگ باید از آن محافظت کرد که به دست فرد غیرمجاز نیفتد. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص امنیت اکسس کنترل و تگ سرکلیدی اینجا را ببینید : امنیت تگ و اکسس کنترل