سپتامبر 5, 2021 توسط sobhan Off

اکسس کنترل درب اتوماتیک ( فروش ، نصب و تعمیرات )

اکسس کنترل درب اتوماتیک که دارای چند حالت کاری است می تواند روی بخش ریموت ، بخش چشمی و یا بطور مستقل نصب شود . فروش اکسس کنترل درب اتوماتیک ( درب های کشویی شیشه‌ای یا سایر ) و تعمیر اکسس کنترل درب اتوماتیک

اکسس کنترل درب اتوماتیک محافظت شده : اگر سمت خارجی درب اتوماتیک ، محافظت فیزیکی کافی را دارد می توان از اکسس کنترل یکپارچه ( RFID ، تشخیص چهره و یا اثر انگشت ) استفاده کرد . در این حالت اکسس کنترل می تواند روی شیشه یا کنار درب اتوماتیک نصب شود. در این حالت هدف از نصب اکسس کنترل درب اتوماتیک صرفاً کنترل تردد است و نه امنیت .

اکسس کنترل درب اتوماتیک محافظت نشده : اگر بیرون درب اتوماتیک امنیت فیزیکی کافی را ندارد بایستی از اکسس کنترل دوتیکه استفاده شود . در این حالت بخش پردازش و رله در داخل تعبیه می شود و بخش تگ ریدر ( آنتن اکسس کنترل ) در سمت بیرونی نصب می شود . تگ ریدر می تواند از داخل روی شیشه یا هر سمت بیرونی نصب شود . البته فاصله تک ریدر محدودیت دارد که بایستی مدنظر قرار گیرد .

خرید اکسس کنترل درب اتوماتیک : خدمات فروش ، نصب و تعمیرات اکسس کنترل در اتوماتیک با تیم همیار امنیت انجام می شود . پیشنهاد می شود قبل از اقدامی در خصوص اکسس کنترل ، با ما مشاوره کنید . برای خرید اکسس کنترل درب اتوماتیک به بخش فروشگاه مراجعه کنید . برای نصب و تعمیرات اکسس کنترل ابتدا به « نصب اکسس کنترل » و «تعمیرات اکسس کنترل» مراجعه کنید و سپس در صورت لزوم با ما تماس بگیرید .

تعمیر اکسس کنترل درب اتوماتیک : قبل از هرکاری ابتدا اتصالات را چک کنید . اگر قطعی وجود نداشت و اکسس کنترل روشن نمیشود آداپتور یا تغذیه ورودی اکسس کنترل را بررسی کنید . اگر اکسس کنترل از ۲۴ ولت درب اتوماتیک استفاده می کند اتصال مربوط را چک کنید . اگر اکسس کنترل روشن می شود اما فرمان صادر نمی‌شود اکسس کنترل را ریست فکتوری کنید . اگر با نزدیک کردن تگ یا اثر انگشت یا چهره به اکسس رله صدا نمی کند اکسس کنترل نیاز به تعمیر دارد آنگاه با ما تماس بگیرید .

بهترین اکسس کنترل درب اتوماتیک : بهترین اکسس کنترل درب اتوماتیک بستگی به محیط خارجی آن و امنیت فیزیکی اطراف بستگی دارد . همانطور که گفته شد باید امنیت فیزیکی اطراف را بررسی نمایید و سپس اکسس کنترل مناسب خریداری و بطور صحیح نصب شود .

برای درب کشویی شیشه‌ای می تواند از اکسس کنترل های مایفر یا ۱۲۵ کیلوهرتز استفاده کنید .

برای اطلاع از امنیت اکسس کنترل از بخش منو ، ببینید .