کنترل تردد ریموتی آسانسور | ریموت آسانسور ( خرید و نصب ) ۱ تا ۶۰ طبقه (توقف)

کنترل تردد ریموتی آسانسور ( ریموتی کردن و کنترل تردد آسانسور با ریموت ) بیشتر مناسب لابی من ، شرکت ها ، ساختمان های خاص و نیز ساختمان های مسکونی از یک طبقه تا ۱۶ طبقه می باشد . اکسس کنترل ریموتی آسانسور متشکل از یک ریموت کنترلر ، مبدل ولتاژ و ریموت است که در پک این دستگاه جهت نصب سریع قرار داده شده است. خدمات ریموتی کردن آسانسور ، هوشمند سازی آسانسور و قفل ها توسط همیار امنیت اجرا می شود. ریموت کنترلر تولید همیار امنیت دارای حافظه ثبت تردد ، دارای تردد شمار و نیز دارای پشتیبان گیری از ریموت ها و تگ ها می باشد ( از ۱ تا ۶۰ توقف)

ریموت کنترلر آسانسور در چندین مدل در تولیدات و فروشگاه اینترنتی همیار امنیت موجود است که از تک کانال تا ۱۶ کانال را پوشش می دهند. برخی مدل های مانند SH401E علاوه بر ریموت از کارت تگ نیز پشتیبانی میکند. مدل SH416E دارای ۱۶ کانال مجزا و از ریموت ، کارت و تگ rfid پشتیبانی می کند. مدل SH800 دارای ۱۰ کانال ریموتی و کارتی می باشد.

همیار امنیت تولید کننده دستگاه های اکسس کنترل کارتی ، ریموتی uhf و با کاربری آسانسور ، پارکینگ ، درب های ورودی و کمدها

آنچه همیار امنیت برای شما انجام می دهد :

 • فعال و غیرفعال کردن یک طبقه با ریموت
 • فعال و غیرفعال کردن چند طبقه با ریموت
 • کنترل کلیدهای آسانسور از راه دور
 • محدود کردن کلیدهای داخل کابین به رمز و کارت و اثر انگشت
 • محدود کردن کلیدهای بیرون کابین با رمز ، کارت و اثر انگشت
 • فعال شدن فقط یک طبقه و عدم کار کردن سایر طبقات برای مدت مشخص
 • تجهیز درب پارکینگ به ریموت و کارت (با حافظه ثبت تردد و امکان پشتیبان گیری)
 • کارتی کردن آیفون و کلیه قفل ها
 • فروش و خدمات اکسس کنترل های مولتی چنل
 • ریموتی کردن آسانسور تا ۶۰ توقف

کنترل تردد آسانسور به طرق مختلفی انجام می شود : استفاده از تگ و کارت های rfid ( کنترل تردد های کارتی ) ، با استفاده از کدینگ و رمز ( مانند دستگاه SH-460 ) ، کنترل تردد های اثر انگشت ( مانند X9 ) و دستگاه کنترل تردد ریموتی تک کاناله و چند کاناله (مانند دستگاه های زیر)

کنترل تردد ریموت آسانسور (ریموت کنترلر آسانسور) به دو صورت قابل نصب است : نصب روی گراند ، نصب روی فرمان طبقات . وقتی رله ریموت کنترلر روی گراند (منفی کلیدها ) نصب شود پس از فشردن دکمه ریموت ، باید کلید مربوط به طبقه مورد نظر نیز فشار داد که آسانسور به آن طبقه هدایت شود. وقتی رله کنترل تردد ریموتی روی فرمان یک طبقه نصب شود پس از فشردن کلید ریموت بلافاصله آسانسور به آن طبقه هدایت می شود و نیازی به زدن کلید طبقه نیست.

نصب کنترل تردد ریموتی روی گراند طبقات: وقتی دستگاه اکسس کنترل ریموتی روی سیم گراند طبقات نصب می شود برای تردد ابتدا باید کلید ریموت مربوط به آن طبقه زده شود و سپس کلید طبقه را بزنیم .

نصب کنترل تردد ریموتی روی فرمان طبقات آسانسور : اگر دستگاه اکسس کنترل ریموتی روی فرمان طبقات نصب شود به فشردن کلید ریموت مربوط به آن طبقه ، آسانسور مستقیما به آن طبقه خواهد رفت .

نصب ریموت کنترلر روی گراند مرکزی طبقات : در این حالت پنل کلیدهای آسانسور با ریموت فعال می شوند و با زدن دکمه ریموت کاربر به هر طبقه بخواهد تردد می کند.

تعداد کانال کنترل تردد ریموتی که روی آسانسور نصب می شود بستگی به تعداد توقف تحت کنترل با ریموت بستگی دارد. معمولا کنترلر ریموتی موجود در بازار از یک کانال تا ۱۲ کانال موجودند که البته هنگام نصب علاوه بر توجه به جریان کشی رله ها ، باید به فضای موجود در پشت پنل آسانسور نیز توجه داشت.

ریموتی کردن یک طبقه : برخی مواقع ساکنین یک طبقه مایل به ریموتی کردن طبقه خودشان را دارند که ما این کار را بصورت امنیتی انجام می دهیم تا نفوذ سارق به آن طبقه از طریق آسانسور سخت و وقت گیر باشد.

هم ریموت و هم کارتی : دستگاه SH401 یک دستگاه اکسس کنترل ریموتی و کارتی است که دارای حافظه و اپلیکیشن می باشد. با نصب این دستگاه روی آسانسور می توان طبقات را ریموتی و هم کارتی کرد. این دستگاه کنترل تردد آسانسور دارای ابعاد بسیار کوچک بوده و قابلیت تعریف ۱۵۰۰ کارت و ریموت را بصورت مجزا برای هر واحد دارد.

ریموت دار کردن آسانسور های تا ۱۶ طبقه : دستگاه اکسس کنترل SH416R یک دستگاه کارتی و ریموتی 16 کانال است که هم با تگ و کارت کار می کند و هم با ریموت. این دستگاه اکسس کنترل کارتی و ریموتی قابلیت دسترسی چند گانه دارد یعنی با قرار دادن کارت جلو تگریدر مخفی دستگاه، چه طبقاتی باز شوند. قابلیت دسترسی چندگانه برای ریموت ها نیز بر قرار است و می توان در نرم افزار موبایل آن، تنظیم کرد که با فشردن هر کلید ریموت کدام طبقه (چند طبقه) باز شود.

یک ریموت با کارت برای چند دستگاه : ما سه دستگاه برای سه نقطه کنترل دسترسی ارائه کرده ایم که مدیریت را آسان و حرفه ای می کند :

 • دربازکن کارتی و ریموتی SH401D
 • دستگاه کنترل تردد پارکینگ SH401P
 • اکسس کنترل آسانسور SH416R

این سه دستگاه دارای نرم افزار مدیریت مشترک هستند و می توان با یک تگ (کارت) یا ریموت هر سه بخش را کنترل کرد.

برای نصب و روش مخفی سازی و به عبارتی امن سازی ، مدل های مختلفی وجود دارد که حین و در هنگام اجرا به اطلاع مدیران محترم ساختمان خواهیم رساند (در اینجا از ذکر آن خودداری می شود)

برای مشاوره ، خرید و هماهنگی نصب دستگاه های کنترل تردد آسانسور ، درب ورودی و پارکینگ با ما تماس بگیرید :