تگ پلاستیکی

تگ پلاستیکی در داخل آن یک تراشه الکترونیکی و یک آنتن سیم پیچ قرار دارد . تگ پلاستیکی RFID با دو کیفیت در بازار اکسس کنترل ایران موجود است . تگ های پلاستیکی RFID از لحاظ فرکانس دارای دو نوع هستند : تگ پلاستیکی مایفر ۱۳/۵۶ مگاهرتز و تگ پلاستیکی ۱۲۵ کیلوهرتز . تگ پلاستیکی جایگزین کلید آهنی ( حذف کلید آهنی ) و نیز ابزار اجازه استفاده و دسترسی مثلاً برای آسانسور می باشد .

تگ پلاستیکی یا همان تگ جاسوئیچی ( تگ جاکلیدی ) در دو فرکانس ۱۲۵ کیلوهرتز و ۱۳/۵۶ مگاهرتز در بازار موجود است ( فروشگاه تگ و اکسس کنترل )

بطور کلی تگ های جاکلیدی دارای انواع مختلفی هستند که تگ جاکلیدی پلاستیکی یکی از آنهاست ( انواع تگ جاکلیدی )

تگ پلاستیکی کد دار یا سریال دار جاکلیدی که از پلاستیک خشک تولید شده است از جمله تگ های جاسوئیچی پرکاربرد هستند که سهولت قابل توجهی بوجود آورده اند .

امنیت تگ پلاستیکی تا وقتی که آن را گم نکنید و یا به فرد غیر قابل اعتماد ندهید بسیار بالاست . البته امنیت تگ به امنیت اکسس کنترل و نیز نصب حرفه ای اکسس کنترل نیز بستگی دارد ( امنیت اکسس کنترل )

قیمت تگ پلاستیکی به نسبت ارزانتر است و اکثر مشتریان این نوع تگ را انتخاب می کنند . قیمت تگ پلاستیکی حدود یک سوم قیمت کلید آهنی است . میتوانید کلید آهنی را به کلی حذف کنید با نصب تگ خوان روی قفل یا آیفون به لختی این کار انجام می شود ( دربازکن کارتی )

بهترین تگ پلاستیکی ، تگ های سریال دار هستند .

برای خرید تگ پلاستیکی به فروشگاه « همیار امنیت » بروید .