تگ سرکلیدی

تگ سرکلیدی به عنوان فرمان اکسس-کنترل بکار میرود . تگ سرکلیدی RFID در فرکانس های ۱۲۵ کیلوهرتز و تگ سرکلیدی مایفر ۱۳/۵۶ مگاهرتز برای اکسس کنترل های مایفر و ۱۲۵ موجود هستند . تگ سرکلیدی آسانسور و تگ سرکلیدی دربازکن با همدیگر تفاوتی ندارند و می توان هم اکسس کنترل آسانسور و هم اکسس کنترل درب ورودی آپارتمان را با یک تگ سرکلیدی کنترل کرد .

تگ سرکلیدی دارای انواع و کیفیت های متفاوتی هستند که از جمله تک سرکلیدی پلاستیکی ، تگ سرکلیدی شیشه ای ، تگ سرکلیدی کد دار ، تگ سرکلیدی روکش چرم ، تگ جاکلیدی بدون کد ساده را می توان نام برد .

قیمت تگ سرکلیدی : قیمت تگ سرکلیدی از ۴۰۰۰ تومان تا ۱۷۰۰۰ تومان ، بسته به نوع و جنس آن ، متغیر است .

قیمت تگ سرکلیدی پلاستیکی : قیمت تگ پلاستیکی سرکلید فرکانس ۱۲۵ کیلوهرتز : ۴۵۰۰ و ۵۵۰۰ ( خرید )

قیمت تگ سرکلیدی شیشه ای : هر عدد تگ سرکلیدی شیشه ای ۱۵۰۰۰ تومان ( خرید )

قیمت تگ سرکلیدی چرمی : هر عدد ۱۷۰۰۰ تومان

تگ سرکلیدی ۱۲۵ کیلوهرتز و سرکلیدی مایفر ۱۳/۵۶ مگاهرتز پلاستیکی دو نوع در بازار ایران موجود هستند : تگ سرکلیدی کد دار و تگ سرکلیدی بدون کد . جنس تگ سرکلیدی شامل پلاستیکی ، شیشه ای و روکش چرم می باشد و در رنگ های متنوع موجودند .

برای خرید تگ سرکلیدی ابتدا با انواع آنها آشنا و سپس خرید نمایید . ( قیمت تگ سرکلیدی – ۳ مهر ماه ۱۴۰۰ ) – فروش تگ سرکلیدی بسته ای و فروش ۱۰۰۰ تایی تگ سرکلیدی با کیفیت با تعیین رنگ تگ و جنس تگ

تگ سرکلیدی کد دار

تگ سرکلیدی کد دار : روی ای تگ سرکلیدی یک سریال ۸ رقمی هک شده است که البته این سریال از کد داخلی متمایز می باشد . مزیت این کد در این است که وقتی برای اکسس کنترل آسانسور مورد استفاده قرار می گیرد می توان از آن برای تشخیص طبقات و واحد ها استفاده نمود . توضیحات بیشتر را در صفحه تنظیمات و نصب اکسس کنترل مشاهده کنید . این نوع تگ سرکلیدی بیشترین استفاده کننده را دارد .

قیمت تگ سرکلیدی کد دار : از ۴۵۰۰ تا ۵۸۰۰ تومان

تگ سرکلیدی ساده

تگ سرکلیدی بدون کد ( بدون سریال ) : ارزان ترین تگ ، تگ پلاستیکی بدون سریال است . دو طرف این نوع تگ فلت و بدون هیچ علامتی است . پیشنهاد می شود از این نوع تگ ها برای آسانسور استفاده نکنید . کیفیت پلاستیک تگ سرکلیدی بدون کد از تگ سرکلیدی کد دار پایین تر است .

قیمت تگ سرکلیدی بدون کد : از ۳۳۰۰ تا ۴۵۰۰ تومان

تگ سرکلیدی شیشه‌ای ۱۲۵

تگ سرکلیدی شیشه‌ای بیضوی : تگ سرکلیدی شیشه ای بدلیل شکیل بودن مورد استقبال قرار گرفته است . جنس تگ سرکلیدی شیشه‌ای از پلاستیک روشن فشرده یا پلاستیک شفاف ساخته شده است . نگران شکسته شدن این تگ ها مانند شیشه نباشید ! تگ سرکلیدی شیشه این غالبا در دو رنگ آبی سرمه ای و قرمز شاه توتی موجود هستند . قیمت تگ سرکلیدی شیشه ای از تگ های پلاستیکی گرانتر است . حدود دو برابر .

قیمت تگ سرکلیدی شیشه‌ای : از ۱۲۵۰۰ تا ۱۶۰۰۰ تومان

تگ سرکلیدی شیشه‌ای مثلثی : این تگ ها کاملآ شبیه تگ سرکلیدی شیشه ای بیضوی هستند فقط شکل آنها مثلثی می باشد .

قیمت تگ سرکلیدی شیشه‌ای مثلثی : از ۱۲۵۰۰ تا ۱۶۰۰۰ تومان

تگ سرکلیدی چرمی : داخل روکش چرم تگ های سرکلیدی چرمی همان تگ های پلاستیکی قرار دارند . روکش چرم صرفاً برای داشتن ظاهر متفاوت است که قیمت آنها را نیز بالا برده است .

تگ سرکلیدی RW : برخی مواقع به دلیل فراموشی رمز اصلی اکسس کنترل ، سختی ریست کردن اکسس کنترل ، در دسترس نبودن مدیر ساختمان و … به کپی کردن تگ نیاز می شود . در این حالت و بخصوص برای تگ های ۱۳۵ کیلوهرتز ، از تگ کارتی یا جاکلیدی RW استفاده می شود . قیمت تگ سرکلیدی RW از تگ فقط خواندنی گرانتر است . تگ های فقط خواندنی را RO نیز می نامند .

قیمت تگ سرکلیدی شیشه‌ای : از ۱۱۰۰۰ تا ۱۸۰۰۰ تومان

تگ سرکلیدی پلاستیکی (نوشتنی / خواندنی) : اگر مدیر ساختمان در دسترس نیست یا به هر دلیلی امکان تعریف تگ از طریق اکسس کنترل وجود ندارد می توانید با استفاده از این نوع تگ سرکلیدی ، تگ را کپی کنید . البته برای این کار علاوه بر تگ سرکلیدی قابل نوشتن ، به دستگاه کپی تگ نیز نیاز دارید . تگ های سرکلیدی نوشتنی از تگ های سرکلیدی فقط خواندنی گرانتر هستند .

قیمت تگ سرکلیدی قابل نوشتن : از ۷۵۰۰ تا ۹۵۰۰ تومان

برای خرید تگ سرکلیدی از بخش فروشگاه «همیار امنیت» اقدام کنید . خرید تگ سرکلیدی ۱۰۰۰ تایی ، خرید تگ سرکلیدی بسته ۵۰۰ تایی ، خرید تگ سرکلیدی بسته ۱۰۰ تایی با تخفیف عمده امکان پذیر است .

شماره تماس و واتساپ ۰۹۱۲۴۶۰۴۸۹۹

اکسس کنترل (دستگاه کنترل تردد آسانسور و درب ورودی)

ابعاد تگ سرکلیدی : ابعاد اصلی تگ سرکلیدی ۳۶ میلیمتر در ۲۹ میلیمتر می باشد .

گاهی سوال پیش می آید که داخل تگ سرکلیدی یا بطور کلی تگ های RFID پسیو از چه اجزایی تشکیل شده است ؟ داخل تگ ها و کارت های RFID یک آی سی و یک سیم‌پیچ مشابه شکل زیر است :

اجزای داخلی تگ RFID سرکلیدی
تگ سرکلیدی

کپی تگ سرکلیدی : برای کپی تگ سرکلیدی نیاز به احراز سکونت ، کارت ملی و امضای تعهدنامه می باشد .

خرید تگ سرکلیدی : برای خرید تگ سرکلیدی بسته ۱۰۰ تایید و ۱۰ تایی به فروشگاه همیار امنیت مراجعه کنید : خرید