آگوست 7, 2021 By sobhan Off

اکسس کنترل هوشمند | خرید ، قیمت ، نصب (هوشمندسازی امن)

اکسس کنترل هوشمند (دستگاه کنترل تردد هوشمند | محدودیت دسترسی هوشمند ) به دستگاه کنترل ترددی یا کنترل دسترسی گفته می شود که با اتصال به وای فای یا شبکه بیسیم ، قابلیت کنترل از راه دور و هوشمندسازی را دارد. تنظیمات و فرمان های اکسس کنترل هوشمند از طریق wifi انتقال می‌یابد . برخی از اکسس کنترل های هوشمند پس از اتصال به هاب ، قابلیت کنترل از راه دور را نیز دارند. قیمت اکسس کنترل هوشمند به قابلیت های آن بستگی دارد

اکسس کنترل هوشمند را می توان در سیستم های هوشمندسازی ، حضور و غیاب ، آسانسور ، دربازکن ، پارکینگ ، گیت ها ، اتاق سرور و … مورد استفاده قرار داد.

اکسس کنترل هوشمند آسانسور در صورتی که آنتن دهی قابل قبولی داشته باشد (بخصوص برای طبقات بالا) سهولت قابل توجهی برای مدیر و ساکنین ساختمان بوجود خواهد آورد . مثلاً کنترل آسانسور از داخل واحد میسر می شود و تردد مهمان راحتتر خواهد بود . مدیر ساختمان نیز با استفاده از اپلیکیشن دستگاه کنترل تردد به راحتی می تواند تگ یا واحدی را غیرفعال یا فعال نماید .

اکسس کنترل هوشمند : یکی از مدل های توکار اکسس کنترل هوشمند ، مدل sh410 است که با بهره گیری از تکنولوژی rfid و wifi می توان مدیریت کنترل تردد ساختمان را تحت نظر قرار داد . این مدل اکسس کنترل هوشمند ، دارای قابلیت رکورد ترددها میباشد

برای کنترل درب ورودی آپارتمان یا ویلا نیز می توان از اکسس کنترل هوشمند استفاده کرد به شرط اینکه برد وای فای کافی باشد . راه حل دیگر برای کنترل از راه دور درب ها ، استفاده از sms کنترلر است .

اکسس کنترل هوشمند پشت آیفون نیز در بازار وجود دارد . با استفاده از گوشی هوشمند و اتصال وای فای به این اکسس کنترل های هوشمند ، می توان درب ورودی را باز کرد . اما این ماژول تنها در محدوده آنتن دهی وای فای قابل کنترل است

خرید اکسس کنترل هوشمند : بطور کلی هنگام خرید تجهیزات هوشمندسازی ، باید سه پارامتر امنیت ، کیفیت و خدمات پس از فروش را مدنظر قرار داد . خرید اکسس کنترل هوشمند نیز از این قضیه مستثنی نیست . مکان استفاده و امنیت فیزیکی آن مکان نیز اهمیت بسزایی دارد.

قیمت اکسس کنترل هوشمند : قیمت اکسس کنترل هوشمند با توجه به مدل و کاربری متفاوت است قیمت دربازکن های هوشمند ۲/۶۵۰/۰۰۰ تومان است .

خرید اکسس کنترل هوشمند : برای خرید بهترین مدل های اکسس کنترل هوشمند به بخش فروشگاه اینترنتی همیار امنیت مراجعه نمایید.