همیار امنیت

سلام! این یک معرفی کامل است! اینکه بتوانیم در آسایش و آرامش شما نقشی هرچند اندک داشته باشیم برای ما بسیار ارزشمند است. پس تحقیق می کنیم و می اندیشیم، تجربه می کنیم و می آموزیم، راهنمایی می کنیم و خدمات می دهیم. این است راه انتخابی ما

به وبسایت همیار امنیت، خوش آمدید. امیدواریم بتوانیم دغدغه امنیتی شما اعم از اطلاعات عمومی و تخصصی در مسیر تحقیقات و تهیه تجهیزات امنیتی را رفع نموده و کمک یار امنیتی شما باشیم. سکیوریتی هلپر سعی میکند به مرور زمان تمام موضوعات و جوانب امنیتی شامل رهنمودهای امنیتی، دیباگینگ امنیتی، حفاظت و سلامتی، ابزارها و تجهیزات امنیتی اماکن و خودرو، امنیت رمز ارزها (ارزهای دیجیتال) و تجهیزات ایمنی را پوشش داده و به عنوان همیار امنیتی منتخب رضایت مخاطبین، محققین و کاربران را برآورده سازد.

رهنمودها و الزامات امنیتی وبسایت

در بخش امنیت وبسایت یا امن سازی وب، رهنمودهایی تحت عناوین جامع امنیت پروتکل، امنیت افزونه ها، امنیت کد و قالب ها و امنیت هاست ارائه می شود.

چارچوب امنیت وبسایت

سیستم امنیت

به منظور امن سازی یک سیستم ارتباطی بایستی با شناخت کاملی از دارایی ها، خط مشی امنیتی را بصورت فرآیندی پیاده سازی نمود. در این راستا لایه های امنیت و ابعاد آن مدنظر قرار گیرند و با درک صحیحی از آسیب پذیری ها، تهدیدات و حملات امنیت را با توجه به هزینه و نیازها تامین نمود.

ابعاد و لایه های امنیت

طراحی و پیاده سازی الگوریتم های نرم افزاری

در طراحی و پیاده سازی الگوریتم های رمزنگاری (رمزگذارها، توابع چکیده ساز، احراز هویت و امضا) بین سه پارامتر امنیت، کارایی و هزینه بده بستان (trade-off) وجود دارد. این مسأله بیشتر در طراحی ها و پیاده‌سازی های سبک وزن اهمیت می یابد و در صورت اولویت داشتن هر سه پارامتر امنیت، کارایی و هزینه آنگاه طراحی و پیاده‌سازی دشواری خاص خود را خواهد داشت.

طراحی سبک‌وزن: معاوضه امنیت، کارایی و هزینه

انتخاب سخت افزار و نرم افزار مناسب

هنگام انتخاب و خرید تجهیزات امنیتی اعم از تجهیزات سخت افزاری و نرم افزاری، علاوه بر تامین امنیت، دو پارامتر کیفیت (طول عمر و پشتیبانی) و هزینه اهمیت بسزایی دارند که مورد توجه خاص کاربران هستند. در این راستا، برند معتبر، تجربه های مشتریان و تحقیقات راهنمای امنیتی خوبی خواهند بود.

انتخاب ابزارها و تجهیزات امنیتی مناسب

فروشگاه تجهیزات و ابزارهای امنیتی

همانطور که جهان پیش رو نشان می دهد تخصص و آگاهی در تمام زمینه ها غیر ممکن است. بر همین اساس، خرید از مراکز اختصاصی و مشاوره با افراد متخصص منجر به انتخاب بهتری خواهد شد. فروشگاه همیار امنیت با تمرکز بر روی فروش ابزارها و تجهیزات امنیتی این تجربه را به منظور مناسب ترین خرید چه از لحاظ انتخاب مناسب، کیفیت مناسب و هزینه متناسب به مشتریان گرامی ارائه می نماید.

مقوله امنیت در حوزه رمز ارزها (Cryptocurrency)

بستر بلاکچین، تولید و تجارت رمز ارزها هر یک در برگیرنده خصوصیات نرم افزاری و سخت افزاری هستند که در این راستا، مقوله امنیت جزء لاینفک دنیای رمز ارزها است که دانستن استانداردها و الزامات امنیتی پیرامون هر یک، برای طراحان، تولید کنندگان و تریدرها امری ضروری است. همیار امنیت با توجه به اهمیت موضوع و جهانی شدن کریپتو کورنسی ها، موضوعات مهم امنیت رمز ارزها را تشریح کرده و نکات ارزشمندی مبتنی بر تحقیقات و تجربه ارائه می نماید. امن سازی کیف پول، طراحی کیف پول و الزامات امنیتی حوزه رمز ارزها از جمله مهمترین موضوعاتی هستند که به آنها خواهیم پرداخت.

خدمات تخصصی همیار امنیت

اهم خدمات سکوریتی هلپر (همیار امنیت) شامل عناوین زیر هستند که میتوانید سفارش خدمات دهید:

مشاوره تجهیزات امنیتیبرنامه نویسی مقالات امنیتیفروش سیستم های ضد سرقت
ترجمه مقالات و استانداردهای امنیتیتولید محتوای امنیتیفروش و نصب دوربین های حفاظتی
مشاوره و تامین امنیت وبسایتکارگاههای آموزشیفروش آنتی ویروس