محدود کننده آسانسور | قیمت ، کارت آسانسور ، قیمت محدود کننده آسانسور

محدود کننده آسانسور به منظور محدود کردن استفاده از آسانسور در داخل کابین آسانسور یا شاسی بیرونی آسانسور نصب می شود. دستگاه محدود سازی استفاده به داشتن کارت ، تگ ، ریموت و یا اثر انگشت تعریف شده می باشد.

محدود کننده آسانسور : محدود کردن دسترسی به طبقات آسانسور با استفاده از دستگاه های محدود کننده باکارت rfid ، تگ rfid ، ریموت و یا اثر انگشت انجام می شود. دستگاه محدود کننده تردد آسانسور می تواند به صورت توکار یا روی پنل و کنار کلیدها نصب شود

محدود کننده آسانسور با کارت یا تگ : دستگاه محدود کننده آسانسور مبتنی بر rfid با کارت و تگ های rfid کار می کنند. این کارت یا تگ ها به دستگاه شناسانده شده و هر کاربر که کارت یا تگ مجاز داشته باشد خواهد توانست از این محدود ساز کنترل تردد آسانسور عبور کند .

محدود کننده آسانسور با ریموت : می توان هر طبقه را مجهز به داشتن ریموت مجاز کرد . دستگاه محدود کننده ریموتی نیز به منظور امنیت یا اجازه استفاده از آسانسور نصب می شود

محدودسازی استفاده از آسانسور با اثر انگشت : یک روش دیگر برای محدود کردن دسترسی به طبقات آسانسور ، استفاده از محدود کننده ها اثر انگشتی می باشد که اثر انگشت هر کاربر در این نوع دستگاه ها شناسانده شده و تا زمانی که این اثر انگشت فعال باشد اجازه عبور از این محدود کننده را خواهد داشت

قیمت محدود کننده آسانسور : قیمت محدود کننده آسانسور از ۱/۴۵۰/۰۰۰ تا ۶/۵۰۰/۰۰۰ تومان می باشد

هزینه نصب محدود کننده آسانسور : هزینه نصب محدود کننده آسانسور ۷۵۰/۰۰۰ تومان است

گارانتی و خدمات پس از فروش محدود کننده های آسانسور : محدود کننده آسانسور دارای دو سال گارانتی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش می باشند ( همیار امنیت)

کیت کنترل تردد : دستگاه که به منظور نظارت بر کنترل تردد آسانسور ، دربازکن و گیت های گوناگون بکارگیری می شود را کیت کنترل تردد نیز می نامند.

برد کنترل تردد آسانسور : کیت کنترل تردد آسانسور یا همان اکسس کنترل آسانسور از دو بخش تشکیل شده است : بخش برد پردازش و بخش تگ ریدر. هر دو بخش را می توان بصورت توکار زیر پنل کلیدها نصب کرد.

قیمت کیت کنترل تردد : قیمت دستگاه کنترل تردد آسانسور از ۳/۴۰۰/۰۰۰ تا ۵/۷۰۰/۰۰۰ می باشند

قیمت اکسس کنترل آسانسور : بستگی به مدل و قابلیت های اکسس کنترل دارد که در زیر می توانید مشاهده نمایید

کارت آسانسور : به عمل مجهز کردن آسانسور به دستگاه اکسس کنترل rfid ، کارتی کردن آسانسور هم می گوییم. کارت آسانسور دو مدل است مدل مایفر و مدل em که از لحاظ عملکرد شبیه هم هستند اما از لحاظ فنی متفاوتند.

خرید کنترل تردد آسانسور : برای خرید کنترل تردد و محدود کننده شاسی های آسانسور به فروشگاه همیار امنیت مراجعه کنید

محدود کننده آسانسور مدل ۸ کانال توکار فول :

محدود کننده طبقات آسانسور تک کانال :

محدود کننده تردد آسانسور تا ۱۶ طبقه نصب توکار:

محدود کننده آسانسور ۸ کانال رمزی و کارتی :

محدود کننده آسانسور ۱۶ طبقه کارت و رمز :

محدود کننده آسانسور مدل مایفر غیرقابل کپی :