هوشمندسازی امن – هزینه و اجرا

هوشمند سازی امن دو مفهوم دارد اول اینکه هوشمند سازی بعلاوه پکیج امنیتی ، و دوم ایجاد امنیت غیر قابل هک شدن یک خانه هوشمند .

بنابراین با دو موضوع روبرو هستیم که هزینه هوشمند سازی امن را نیز متفاوت ی کند :

تامین امنیت هوشمند سازی : ما می خواهیم خانه هوشمندی داشته باشیم که شخص غیر مجاز نتواند تجهیزات هوشمند خانه یا هتل را دست کاری و تغییر وضعیت دهد . مثلا نتواند به شبکه هوشمند ویلا یا آپارتمان نفوذ کرده و لامپ یا سیستمی را تغییر وضعیت دهد . تامین امنیت هوشمند سازی به برند تجهیزات هوشمندسازی نیز بستگی دارد . از این رو هزینه هوشمند سازی امن یک ساختمان مجموع هزینه کابل کشی امن و هزینه تجهیزات می باشد .

هوشمند سازی توام با امن سازی : این مفهوم به معنی هوشمند سازی امن نزدیک تر است . در این جا ما هم به پکیج امنیتی و هم به پکیج هوشمند سازی نیاز داریم که علاوه بر تامین امنیت و کنترل آپارتمان یا ویلا ، ساختمان و خانه ای هوشمند داشته باشیم . هزینه هوشمند سازی امن نیز مجموع هزینه هوشمند سازی بعلاوه هزینه پکیج امنیتی خواهد بود .

در قسمت جستجو و فهرست می توانید هزینه هوشمند سازی و هزینه امن سازی را مشاهده نمایید و در صورتی که علاقه مند هستید ما هوشمند سازی امن ساختمان یا ویلای شما را اجرا کنیم با ما تماس بگیرید .

یکی از سیستم های هوشمندسازی امن ، هاب و سنسور های آجاکس است . این سیستم وایرلس با استفاده از یک ارتباط امن گزارش کاملی از وضعیت خانه را در اختیار مدیر در هر مکانی قرار می دهد ( فروش و نصب آجاکس )