قوانین و شرایط سایت

قوانین و شرایط

کاربر عزیز، لطفاً موارد زیر را قبل از درخواست خدمات و استفاده از سایت سیکوریتی هلپر مطالعه فرمایید:

قوانین عمومی

تمام  مطالب و خدمات سیکوریتی هلپر همگام با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است. کاربر و مشتری نیز متعهد به رعایت حقوق کپی برداری و قوانین وبسایت خواهد بود.

ثبت سفارش و حقوق مشتری

روز کاری از روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران بوده و کلیه درخواست ها و سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات بررسی می شوند. سفارشات ثبت شده در سایت سیکوریتی هلپر به وسیله ارسال پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف بررسی قرار می‏‌گیرند. ارسال سفارشات حداکثر سه روز کاری زمان خواهند برد.

سیکوریتی هلپر همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را انجام می‌دهد. هر گونه خدماتی که دارای هزینه باشد، هم مشتری و هم سکیوریتی هلپر ملزم به رعایت قوانین حقوقی معاملات خواهند بود.

احراز هر گونه مشکل در مشاوره ها و خدمات از سوی سکیوریتی هلپر، با احترام به حقوق مشتری رسیدگی لازم انجام شده و حقوق مشتری تا رضایت کامل برآورده خواهد شد.

تبصره: تمامی حقوق مادی و معنوی مطالب این وبسایت برای “securityHelper.ir” محفوظ است. کپی برداری از مطالب وبسایت فقط برای محققین با ذکر منبع بلامانع است. استفاده از مطالب این وبسایت در سایر وبسایت ها فقط با مذاکره با مدیر وبسایت و ذکر منبع امکان پذیر بوده و در غیر اینصورت خلاف اخلاق انسانی خواهد بود.