دربازکن مگنتی | قیمت قفل مگنت | نصب ، خرید | ۱۴۰۳

دربازکن مگنتی با استفاده از خاصیت آهنربایی عملیات قفل و بازگشایی را انجام می دهد. قیمت دربازکن مگنت به برند ، اندازه بخش مگنت بستگی دارد. دربازکن کارتی که با استفاده از تگ یا کارت rfid فرمان باز شدن درب آپارتمان ، درب شیشه ای برقی ، درب ضدسرقت و آسانسور را صادر می کند دربازکن کارتی می گویند . قیمت دربازکن کارتی در حال حاضر از ۳۳۰۰۰۰ تومان تا ۱۷۰۰۰۰۰۰ تومان می باشد . برای نصب دربازکن کارتی و نیز تعمیر دربازکن کارتی گام های زیر را دنبال کنید . خرداد ۱۴۰۳

دربازکن مگنتی : دربازکن مگنتی با حضور برق بصورت بسته بوده و با قطع برق باز می شود. دربازکن مگنت برای انواع درب های آهنی و چوبی قابل نصب است. نحوه کنترل این نوع قفل های مگنتی با ریموت ، اکسس کنترل و نیز کلید ساده امکان پذیر است. برای راهنمایی بیشتر در خصوص خرید و نصب در بازکن مگنتی ( قفل مگنتی ) با ما تماس بگیرید.

دربازکن کارتی : دربازکن کارتی یک دستگاه الکترونیکی مبتنی بر Rfid است که دارای رله یا کنترلر ولتاژ خروجی می باشد . با نزدیک کردن تگ یا کارت rfid مجاز ، به آن رله عمل کرده و یا ولتاژ فعال می شود. آنها به دو صورت در فروشگاه موجود هستند مدلی که روی آیفون نصب می شود و مدلی که کنار آیفون یا مستقل از آیفون نصب می شود .

قیمت دربازکن کارتی : در جدول زیر لیست قیمت انواع دربازکن کارتی قابل مشاهده است . قیمت دربازکن کارتی به نوع ، مدل نصبی و برند آن بستگی دارد.

نصب دربازکن کارتی : به دو صورت انجام می‌شود : نصب روی آیفون ، نصب با قفل مقابل برقی و برقی

دربازکن مگنتی :

دربازکن مگنتی : دربازکن مگنت با قطع برق قفل را آزاد می کند . مجاورت دربازکن کارتی و دربازکن مگنتی باعث افزایش امنیت و نیز اطمینان از قفل بودن می شود . فرض کنید بدون اطلاع شما ، کودک آیفون را بزند و درب باز بماند آنگاه امنیت آپارتمان به خطر می افتد. برای رفع این مشکل می توان از دربازکن مگنت بهره برد که بطور اتوماتیک بعد از ۹ ثانیه درب را قفل می کند . و این مشکل امنیتی آیفون را برطرف کرد .

قیمت دربازکن مگنتی – ۱۴۰۱

قیمت قفل مگنت برند سارو ۲۰ سانت ۲۸۵۰۰۰۰ تومان

قیمت قفل مگنت برند سارو ۱۰ سانت ۱۳۵۰۰۰۰ تومان

قیمت قفل مگنتی متفرقه ۹۵۰/۰۰۰ تومان

قیمت انواع دربازکن مگنتی – شهریور ۱۴۰۱ :

برند دربازکن کارتی نوع کاربردقیمت (تومان)
Zkteco کارتی رمزیدرب ورودی محافظت شده
آسانسور
۸۹۰۰۰۰
Zkteco اثر انگشتدرب ورودی محافظت شده
حضور و غیاب
۱۶۵۰۰۰۰
Zkteco تشخیص چهرهدرب ورودی محافظت شده
حضور و غیاب
۳۸۰۰۰۰۰ به بالا
گلدبریدجز لمسیدرب ورودی محافظت شده
آسانسور
۴۸۰۰۰۰
گلدبریدجز کلیدیدرب ورودی محافظت شده
آسانسور
۴۲۰۰۰۰
لگزو درب ورودی محافظت نشده۴۸۰۰۰۰
تسادرب ورودی محافظت نشده۸۵۰۰۰۰
سیماراندرب ورودی لابی آیفون۳۳۰۰۰۰۰
الکتروپیکآیفون درب ورودی۲۹۰۰۰۰۰
تاباآیفون دربازکن کارتی۱۵۰۰۰۰۰
تکنماآیفون دربازکن کارتی ۱۳۰۰۰۰۰
کوماکسآیفون دربازکن کارتی۱۹۰۰۰۰۰

پرفروشترین دربازکن کارتی بازار ایران :

دربازکن کارتی شرکت zkteco : یکی از بهترین برندهای دربازکن کارتی ، برند چینی zkteco می باشد . دربازکن کارتی رمزی ، دربازکن کارتی اثر انگشت ، دربازکن کارتی تشخیص چهره ، دربازکن مغناطیسی برقی از جمله دربازکن های برقی این شرکت می باشند .

دربازکن کارتی شرکت گلدبریدجز با برند ACM : شرکت گلدبریدجز چین که فعالیت گسترده ای روی تولید دربازکن کارتی ، تگ و کارت rfid ، دربازکن کارتی رمزی کلیدی و لمسی ، ریدر های rfid برد بلند و … دارد از جمله تولید کنندگان مطرح دربازکن کارتی می باشند .

دربازکن کارتی تسا TSA : تسا یکی دیگر از تولید کنندگان دربازکن کارتی است که دربازکن کارتی دو تیکه ۱۲۵khz از جمله محصولات آن است . دربازکن کارتی دوتیکه مناسب درب های ورودی آپارتمان ، درب ضد سرقت و سایر درب های ورودی که خارج آنها امنیت فیزیکی ندارند مناسب است . بخش ریدر آن در خارج و بخش رله آن در کنار قفل برقی یا مکان مناسب دیگر در داخل ساختمان قرار میگیرد . امنیت و کیفیت بالا از جمله مشخصات این نوع دربازکن کارتی است .

دربازکن کارتی تکنما : برخی از آیفون های تک نما دارای ماژول دربازکن کارتی سرخود هستند که از کارت های nfc پشتیبانی می کنند . این برند تولید کننده آیفون است و ماژول مجزایی به نام دربازکن کارتی ندارد اما برخی از مدل های این برند ، به دربازکن کارتی مجهز شده اند .

دربازکن کارتی لگزو : لگزو یکی از تولید کنندگان دربازکن کارتی ریموتی است که دربازکن کارتی آن قابلیت کار با ریموت ۴۳۳ هم دارد . دربازکن کارتی لگزو که در دسته دربازکن های دو تیکه قرار دارد دارای کیفیت و امنیت بالایی است . این دربازکن کارتی برای آیفون ، درب ضدسرقت ، درب لابی و … مناسب است .

دربازکن کارتی بروید : بهروید یکی دیگر از تولید کنندگان دربازکن کارتی است که محصولات آن در دسته محصولات دربازکن یکپارچه قرار دارد . محصولات این برند دربازکن کارتی با فرکانس ۱۳/۵۶Mhz ساخته شده اند که با کارت ها و تگ های مایفر کار می کنند . دربازکن کارتی آیفون ، کنترل تردد کارتی و وای فای آسانسور از جمله محصولات این برند هستند .

دربازکن کارتی نوین کیاتک : شرکت مطرح نوین کیاتک از جمله تولیدکنندگان داخلی محصولات دربازکن کارتی آسانسور می باشد.

دربازکن کارتی سیماران : سیماران بیشتر در زمینه تولید آیفون های صوتی و تصویری شهرت دارد . دربازکن کارتی یکی از آپشن های پنل آیفون برند سیماران است . بنابراین درحال حاضر سیماران ماژول مستقلی به نام دربازکن کارتی ندارد و این ماژول روی برخی از پنل های آیفون این برند تعبیه شده است .

دربازکن کارتی آلدو ALDO : آلدو در زمینه تولید آیفون های صوتی و تصویری فعالیت دارد که دربازکن کارتی یکی از قابلیت های این نوع آیفون ها می باشد . دربازکن کارتی آیفون آلدو دارای کیفیت و امنیت قابل قبولی نسبت به قیمت این آیفون ها دارد .

دربازکن کارتی الکتروپیک : الکتروپیک برند شناخته شده ای در زمینه تولید آیفون های صوتی و تصویری با قیمت مناسب است . دربازکن کارتی نیز یکی از قابلیت های این برند آیفون می باشد و ماژول مستقلی بنام دربازکن کارتی در حال حاضر ندارد.

دربازکن کارتی سوزوکی suzuki : سوزوکی مانند اکثر تولید کنندگان آیفون تصویری و صوتی دارای دربازکن کارتی مجزا نیست بلکه ماژول دربازکن کارتی آن روی پنل آیفون تعبیه شده است .

دربازکن کارتی کوماکس Commax : کوماکس یکی از تولید کنندگان خارجی آیفون است که در برخی از پنل های آیفون آن ماژول دربازکن کارتی نیز وجود دارد . دربازکن کارتی کوماکس دارای کیفیت و امنیت بالایی است .

دربازکن کارتی تابا : دربازکن کارتی تابا ماژول تعبیه شده روی آیفون کارتی تابا است و وجود خارجی ندارد . دربازکن های کارتی تابا از کارت های مایفر nfc پشتیبانی می کنند . در صورتی که قصد تعویض آیفون دارید آیفون کارتی کدینگ تابا گزینه مناسبی است . این دربازکن کارتی قابلیت تعریف ۱۰۰۰ کارت یا تگ را دارد.

نصب دربازکن کارتی :

نصب دربازکن کارتی : نصب دربازکن کارتی در دوحالت مورد بررسی قرار می گیرد اینکه روی آیفون نصب شود و یا اینکه مستقیم به قفل برقی یا قفل مقابل برقی درب ورودی متصل گردد . بطور کلی دربازکن کارتی از دو بخش اصلی کارت ریدر و بخش رله فرمان تشکیل شده است . کارت تعریف شده مجاز فرمان عمل کردن رله را صادر می کند . بر این اساس برای نصب دربازکن کارتی بخش رله به دربازکن برقی متصل می شود و بخش کارت ریدر در خارج درب یا داخل آیفون قرار می گیرد . برای راهنمایی در خصوص نصب دربازکن کارتی اینجا را ببینید نصب اکسس کنترل

راه اندازی دربازکن کارتی آلدو : کلید پشت آیفون را در حالت فشرده نگه دارید و کارت ها را به بخش ریدر نزدیک کنید.

راه اندازی دربازکن کارتی رمزی : با استفاده از رمز اصلی وارد منو شوید و سپس با کلید مربع و فشردن کلید یک یا دو کارت ها را تعریف کنید .

راه اندازی دربازکن کارتی لگزو : کارت مثبت را جلوی ریدر قرار دهید تا بوق ممتد شود. سپس با نزدیک کردن هر کارت یا تگ ، دستگاه دو بوق ممتد میزند یعنی کارت تعریف شد. می توانید بصورت ممتد همه کارت ها را تعریف کنید.

تعمیر دربازکن کارتی :

تعمیرات دربازکن کارتی : با توجه به برند دربازکن کارتی میتوان تعمیرات دربازکن کارتی را انجام داد اما بطور کلی برای تعمیر دربازکن ابتدا اتصالات دربازکن کارتی را مورد بررسی قرار دهید. سپس تغذیه آن را با استفاده از مولتی‌متر اندازه گیری کنید . اگر خرابی دربازکن کارتی مربوط به برد پردازش باشد گام های این لینک را انجام دهید : تعمیر اکسس کنترل

ریست کردن دربازکن کارتی :

ریست کردن دربازکن کارتی : هریک از برندهای دربازکن کارتی روش ریست کردن مخصوص خود را دارد . برخی دارای میکروسوییچ ریست روی برد هستند ، برخی دارای مستر کارت ریست کردن و حذف/اضافه کردن کارت هستند ، برخی با اتصال دو پین و روشن خاموش کردن آن ریست فکتوری می شوند ، برخی از دربازکن های کارتی رمزی دارای رمز مدیر برای ریست کارخانه می باشند . برای ریست کردن دربازکن کارتی ، دربازکن رمزی و انواع اکسس کنترل ها اینجا را ببینید : ریست کردن و تغییر رمز اکسس کنترل

اطلاعات لازم هنگام خرید دربازکن کارتی :

خرید دربازکن کارتی : برای خرید دربازکن کارتی به فروشگاه همیار امنیت مراجعه کنید. انواع دربازکن کارتی ، دربازکن رمزی ، دربازکن اثر انگشت و دربازکن تشخیص چهره در فروشگاه موجودند . برای آشنایی قبل از خرید انواع دربازکن های کارتی و اکسس کنترل ها به اینجا بروید : اکسس کنترل

بهترین دربازکن کارتی : هنگام انتخاب دربازکن کارتی مهمترین پارامترهای آن امنیت ، کیفیت و پشتیبانی قابل قبول است. از این رو بهترین دربازکن کارتی آن است که امنیت و کیفیت بالایی داشته و نیز پشتیبانی خوبی داشته باشد . با ما مشاوره کنید

ارزانترین دربازکن کارتی : در کنار امنیت و کیفیت ساخت دربازکن کارتی بایستی به قیمت آن هم توجه داشت . چون پایین بودن قیمت در کنار کیفیت آن مطرح است از نام بردن برندها خودداری می کنیم .

دربازکن کارتی آیفون : برخی از آیفون ها قابلیت نصب دربازکن کارتی به همراه کارت ریدر را در داخل خود را دارند و برخی خیر. با توجه به فضای پشت آیفون و چیدمان ماژول های خود آیفون دربازکن کارتی راه اندازی می شود.

دربازکن کارتی مناسب درب شیشه ای برقی اتوماتیک : اگر محیط بیرون دارای محافظت فیزیکی قابل قبولی است می توان از دربازکن کارتی رمزی ، اثرانگشت و یا تشخیص چهره استفاده کرد اما اگر محیط بیرونی درب اتوماتیک امنیت کافی ندارد بهترین گزینه سوار کردن دربازکن کارتی رمزی روی مد بعلاوه ریموت است . برای آشنایی و انتخاب صحیح اینجا را ببینید : اکسس کنترل درب اتوماتیک

دربازکن کارتی مناسب درب ضدسرقت : انتخاب دربازکن کارتی دوتیکه بهترین گزینه برای دربهای ضدسرقت هستند .

دربازکن کارتی آسانسور : یکی از روش های اجرای محدودیت تردد آسانسور استفاده از اکسس کنترل های کارتی می باشد . آسانسور هوایی که دارای درب کشویی هستند کلید احضار هم کف را می توان مجهز به دربازکن کارتی کرد که اشخاصی بتوانند از آسانسور استفاده نمایند که کارت تعریف شده داشته باشند. برای انتخاب و خرید صحیح اینجا را ببینید : اکسس کنترل آسانسور

تعریف و حذف کارت در انواع دربازکن کارتی و اکسس کنترل : اینجا را مشاهده کنید

دربازکن کارتی دارای قابلیت ها و کاربرهای متنوعی است که در هوشمند سازی منازل و اماکن نیز قابل استفاده است .

دربازکن کارتی رمزی

برای خرید دربازکن کارتی از فروشگاه «همیار امنیت» اقدام کنید و به منظور خدمات نصب و تعمیرات و نیز مشاوره امنیتی قبل از خرید دربازکن کارتی با ما تماس بگیرید .

دربازکن کارتی پیشرفته هوشمند ( خرید ، نصب ، تعمیرات )

دربازکن مگنتی برای وزن های مختلف