دربازکن تشخیص چهره اکسس کنترل – قیمت و هزینه نصب اردیبهشت ۱۴۰۰

دربازکن تشخیص چهره یا face recognition یا face detection دستگاهی است که با استفاده از پردازش تصویر چهره افراد مجاز را شناسایی کرده و درب ورودی را باز می‌کند. همچنین از این تکنولوژی برای کنترل تردد و کنترل دسترسی (اکسس کنترل) نیز استفاده می شود . قیمت و هزینه نصب تشخیص چهره اردیبهشت ۱۴۰۰ در ادامه …

سرعت و دقت تشخیص چهره مهمترین پارامترهای نرم افزاری دربازکن های مبتنی بر تشخیص چهره می باشند . کیفیت ساخت دربازکن های تشخیص چهره ، فاصله شناسایی ، حافظه و … سایر پارامترهای مهم در انتخاب دربازکن ها و سیستم های کنترل تردد مبتنی بر تشخیص چهره هستند .

ساختمان های که از دربازکن تشخیص چهره یا دربازکن چهره نگار استفاده می کنند با به ups مجهز باشند تا در صورتی که برق اصلی قطع شد دربازکن قابل استفاده باشد.

انواع دربازکن تشخیص صورت : یک دربازکن الکترونیکی می تواند همزمان سه قابلیت کارت ریدر ، اثر انگشت و تشخیص چهره را داشته باشد .

بهترین برند دربازکن تشخیص صورت/چهره : بهترین برند دربازکن مبتنی بر تشخیص چهره برندی است که با سرعت بالا ، کمترین خطا را داشته و نیز کیفیت المان های آن بالا باشد . از جمله برندهای خارجی دربازکن ها و کنترل تردد مبتنی بر تشخیص چهره برند manta ، Time office ، Time access و ZKTeco است . برخی از مدل های این برندها به سه قابلیت وای فای ، اثر انگشت و تشخیص چهره مجهز هستند که قیمت آنها حدود ۶۰۰۰ دلار به بالا می باشد (در آمازون) .

خرید دربازکن تشخیص چهره: برای خرید دربازکن تشخیص صورت و نیز مشاوره خرید دربازکن تشخیص صورت با «امن و امان» تماس بگیرید و یا از فروشگاه امن و امان خرید نمایید .

اکسس کنترل تشخیص چهره : اکسس کنترل تشخیص چهره بیشتر برای ورود به اتاق های خاص ، شرکت ها ، آسانسور و گیت های ورودی استفاده میشود . با استفاده از اکسس کنترل تشخیص چهره کلید و تگ حذف می شوند و سهولت قابل توجهی به وجود می‌آورد. بهترین برند اکسس کنترل تشخیص چهره را می توان در میان محصولات شرکت ZK یافت .

بهترین برند اکسس کنترل تشخیص چهره : بهترین برند یا بهترین تولید کننده اکسس کنترل تشخیص چهره را باید با توجه به واردات مورد بررسی قرار داد . اکثر برندهای اکسس کنترل تشخیص چهره تولید خارج هستند و شرکت های داخلی اکثرا در مراحل تکمیل تحقیقات هستند . از این رو بهترین برند اکسس کنترل تشخیص چهره مربوط به محصولات خارجی هستند .

قابلیت توام تشخیص چهره و اثر انگشت : پنل دربازکن اگر قابلیت توام اثر انگشت و تشخیص چهره را داشته باشد هم سرعت افزایش یافته و می تواند به افزایش امنیت نیز کمک کند . گاهی نور کافی وجود نداشته باشد اثر انگشت راه گشا خواهد بود . همچنین در برخی از سیستم های اکسس کنترل وجود صفحه کلید برای وارد کردن رمز عبور نیز وجود دارد که فرمان با وارد کردن رمز اجرا می شود .

امنیت دربازکن و اکسس کنترل تشخیص چهره: دربازکن تشخیص چهره و نیز اکسس کنترل های مبتنی بر تشخیص صورت تا زمانی که اشتباه نکنند بسیار امن هستند . اگر برای شناسایی فرد مجاز از دو پارامتر اثر انگشت و تشخیص چهره استفاده شود ، دربازکن یا کنترل دسترسی امنیت بسیار بالا خواهد داشت . امنیت تشخیص چهره از امنیت تگ/کارت بالا تر است و امنیت تگ یا کارت از امنیت کلید های سنتی بالاتر می باشد .

قیمت دربازکن تشخیص چهره : از ۷ میلیون تومان به بالا

هزینه نصب دربازکن تشخیص چهره : قیمت نصب دربازکن تشخیص چهره برای هر آپارتمان ۳۵۰ هزار تومان