آوریل 30, 2021 توسط sobhan 0

اکسس کنترل – قیمت اکسس کنترل و هزینه نصب | ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

اکسس کنترل آسانسور و اکسس کنترل درب ورودی دستگاه محدود کننده تردد است که استفاده کنندگان از آسانسور یا درب ورودی را اختصاصی می کند. اکس کنترل ها اکثرا RFID ، تشخیص چهره یا اثر انگشت هستند . تگ آسانسور یا تگ خوان به اکسس کنترل RFID اشاره دارند . قیمت اکسس کنترل و هزینه نصب اکسس کنترل آسانسور و درب ورودی در ادامه آمده است. بروزرسانی در ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰

دستگاه کنترل تردد آسانسور اکثراً مبتنی بر تکنولوژی RFID بوده و برخی قابلیت های رمز و WiFi هم دارند.

فرکانس اکسس کنترل : اکثرا اکسس کنترل ها با فرکانس های ۱۲۵khz و ۱۳/۵۶Mhz کار می کنند. تگ ها نیز برای همین فرکانس ها طراحی شده اند.

تگ یا کلید؟ اکسس کنترل یا دربازکن تگ RFID جایگزینی برای کلیدهای آهنی است که سهولت قابل قبولی را در کنار امنیت ایجاد کرده است. بدون کاهش امنیت ، با یک تگ می توان چند درب را باز کرد . اگر دستگاه کنترل تردد بطور استاندارد نصب شود امنیت تگ از کلید بیشتر است.

نصب اکسس کنترل : نصب اکسس کنترل دربازکن و آسانسور ، نصب اکسس کنترل هوشمند WiFi برای آسانسور ، نصب اکسس کنترل دربازکن به همراه قیمت تگ آسانسور قیمت کنترل تردد آسانسور و قیمت تگ ریدر در بازکن و انواع دربازکن کارتی و پنل کارتی پنل آسانسور در انواع برندها.

اسامی اکسس کنترل : توجه کنید که اسامی تگ خوان آسانسور ، تگ دربازکن ، تگ ریدر آسانسور ، دربازکن تگ دار ، دربازکن تگ خور ، اکسس کنترل تگ دار ، پنل کارت خوان ، پنل تگ خوان و … همگی به دستگاه های مشابه مبتنی بر RFID ، تشخیص چهره یا اثر انگشت اشاره دارند .

قیمت اکسس کنترل RFID ( تگ آسانسور و تگ دربازکن ) به برند و خدمات پس از فروش بستگی دارد. برندهای چینی چون پشتیبانی ندارند قیمت آنها نیز پایینتر است. دستمزد نصب تگ آسانسور و نصب دربازکن تگ دار بر اساس سختی کار و سیم کشی انجام شده تعیین می شود.

یکی از برندهای مشهور اکسس کنترل یا تگ دربازکن RFID شرکت ZKteco  است که انواع مختلفی از سیستم های کنترل دسترسی و تردد را عرضه می کند . این برند خارجی یکی از معروفترین برندهای خارجی داخل ایران است .

تگ اکسس کنترل : تگ ها از ساختار و پروتکل های امن RFID استفاده می کنند که متداولترین تگ با فرکانس 125 کیلوهرتز و یا 13.5 مگاهرتز کار می کند . پنل تگ دار یا پنل کارتی درب های ورودی ساختمان ، ویلا ، پارکینگ و آسانسور در برند ها و شکل های مختلفی وجود دارند که نیز قیمت های متفاوتی دارند . کیفیت و مداومت کاری پنل تگ در بازکن اهمیت بسزایی دارد .

مشاوره خرید پنل های تگ دار یا دربازکن های کارتی و خرید پنل هوشمند : برای خرید پنل تگ آسانسور و پنل در ورودی کارتی می توانید با ما تماس بگیرید . پنل تگ دار دربازکن و آسانسور هم برند های خارجی دارد و هم برند داخلی که هر کدام مزایا و معایبی دارند.

سهولت و امنیت بکارگیری تگ آسانسور و تگ دربازکن نسبت به قیمت تگ و تگ ریدر مقرون به صرفه می باشد . هرچند می توان به امنیت سیستم RFID ایراداتی وارد آورد اما همراه شدن تگ در بازکن با دوربین های مداربسته امنیت بالایی ایجاد خواهد کرد که هم از نوع بازدارندگی بوده و هم سختی ورود به آسانسور یا درب ها را بالا می برد. قیمت نصب تگ آسانسور به نوع سیستم قفل ، تعداد تگ ها و هزینه سیم کشی های لازم بستگی دارد . خود تگ قیمت بالایی ندارد و معمولا به تعداد تهیه می شود.

چرا کنترل تردد آسانسور؟ از طرفی با استفاده از تگ آسانسور یا تک در بازکن می توان تعداد ورودی ها و پرداخت هزینه های آپارتمان را کنترل کرد . مثلاً شخصی که بدهی ساختمان را پرداخت نمی کند موقتا نتواند از آسانسور استفاده کند .

هزینه های نصب پنل تگ دار و اکسس کنترل ها معمولاً ۲۰ درصد قیمت کل لوازم استفاده شده می باشد . اگر لوازم را پیمانکار تهیه کند در حدود ۱۵۰ تا ۲۵۰ هزار تومان به ازای هر یونیت خواهد بود .

برندهای اکسس کنترل : برند اکسس کنترل ZKTeco ، برند اکسس کنترل رویال ، برند تابا ، برند اکسس کنترل بهروید و برند اکسس کنترل نوین از جمله برندهای مطرح اکسس کنترل در داخل ایران هستند.

مشتریان گرامی سؤال میپرسند که : اکسس کنترل درجه یک یا تگ درجه یک کدام است؟ کدام تگ امنیت بیشتری دارد؟ کدام برند تولید کننده کنترل اکسس و تگ ریدر بهترین است؟ در پاسخ به این سوالات، لطفاً کلید واژه های «امنیت تگ» و «بهترین اکسس کنترل» را در گوگل سرچ نمایید.

هزینه نصب اکسس کنترل RFID :

 • هزینه نصب اکسس کنترل (دربازکن تگ دار) برای درب ورودی ۲۰۰ ~ ۲۵۰ هزار تومان
 • هزینه نصب اکسس کنترل (کنترل تردد) آسانسور تگ دار ۲۰۰ ~ ۲۵۰ هزار تومان
 • هزینه تنظیمات اکسس کنترل ۱۰۰ هزار تومان برای ۵۰ عدد تگ (آموزش و تنظیم پنج عدد رایگان است)
 • هزینه تنظیمات تگ ریدر ۱۰۰ هزار تومان برای ۵۰ عدد (آموزش و تنظیم پنج عدد رایگان است)
 • قیمت نصب در باز کن RFID و اکسس کنترل آسانسور تگ دار : ۲۰۰ هزار تومان
 • هزینه نصب اکسس کنترل ۲۰۰ هزار تومان
 • هزینه نصب دوربین مداربسته متصل به اکسس کنترل : ۳۰۰ هزار تومان
 • هزینه سیم کشی هر متر ۲۵۰۰ تومان
 • هزینه سیم کشی ترکیبی هر متر ۳۵۰۰ تومان
 • قیمت پنل کارتی از ۷۵۰ هزار تومان
 • قیمت پنل کنترل آسانسور از ۷۲۰ هزار تومان
 • دستمزد نصب پنل کارتی از ۴۵۰ هزار تومان
 • دستمزد نصب پنل دربازکن کارتی و تگ دار از ۴۵۰ هزار تومان
 • اتصال پنل به سیستم هوشمند ساختمان و ویلا از ۳۵۰ هزار تومان
عملیات نصب (دربازکن و آسانسور)هزینه نصب (تومان)
نصب اکسس کنترل درب ورودی (تگ خوان RFID)۱۵۰۰۰۰ ~ ۲۵۰۰۰۰
نصب اکسس کنترل آسانسور (تگ RFID)۱۵۰۰۰۰ ~ ۲۵۰۰۰۰
تنظیمات برای ۵ عدد تگبدون هزینه
آموزش تنظیمات اکسس کنترلبدون هزینه
هزینه سیم کشی (به ازای هر متر)۲۵۰۰

قیمت اکسس کنترل آسانسور و قیمت اکسس کنترل دربازکن – ۱۰ اردیبهشت۱۴۰۰:

 • قیمت خرید تگ معمولی/جاسوئیچی آسانسور ۲۰ تایی ۸۵ هزار تومان
 • قیمت تگ امن مایفر هر کدام ۱۵ هزار تومان
 • قیمت اکسس کنترل چینی ۴۲۰۰۰۰ تومان
 • قیمت اکسس کنترل (تگ خوان) ایرانی ۸۵۰۰۰۰ تومان
 • قیمت اکسس کنترل آسانسور بدون وای فای ۱۱۰۰۰۰۰ تومان
 • قیمت اکسس کنترل آسانسور وای فای دار ایران ۱۳۵۰۰۰۰ تومان
مدل تگ یا تگ خوان (RFID)قیمت هر عدد (تومان)
اکسس کنترل درب ورودی مدل رویال ( تگ خوان RFID )۳۵۰۰۰۰
اکسس کنترل لمسی RFID ۳۷۰۰۰۰
اکسس کنترل مدل بهروید۸۵۰۰۰۰
اکسس کنترل آسانسور مدل ZK۹۵۰۰۰۰
اکسس کنترل هوشمند آسانسور (با WIFI)۱۳۵۰۰۰۰
تگ ۱۲۵khz
(تگ جاسوئیچی معمولی)
۳۹۰۰
تگ مایفر
(تگ جاسوئیچی غیرقابل کپی)
۱۵۰۰۰
ترانس ۱۲ ولت ۲ آمپر تغذیه اکسس کنترل۶۰۰۰۰

هزینه تعمیر اکسس کنترل آسانسور و اکسس کنترل تگ دربازکن در حال حاضر: حدود ۱۵۰ هزار تومان (بدون هزینه تردد)

سفارش خرید اکسس کنترل آسانسور و اکسس کنترل در بازکن RFID : مشتریان گرامی در سراسر ایران می توانند برای خرید اکسس کنترل آسانسور ، تگ ریدر دربازکن و تگ سفارش دهند . ارسال تعداد بالا رایگان است .

بر اساس تجربه و بررسی های ما ، در حال حاضر اکسس کنترل برندهای ایرانی کیفیت بالایی دارند و تعمیرات و پشتیبانی بسیار ساده و سریع انجام می شوند .

سفارش در سکوریتی هلپر (همیار امنیت) این مزیت را دارد که ما ابتدا اکسس کنترل و تگ را تست و بررسی کیفی می کنیم و سپس برای شما ارسال می شود تا مرجوعی به صفر رسیده و سرعت کار شما افزایش یابد .

نصاب اکسس کنترل آسانسور و دربازکن RFID : برای نصب دستگاه دربازکن تگ خور یا دستگاه کنترل تردد آسانسور تگ دار با شماره ۰۹۱۲۴۶۰۴۸۹۹ تماس بگیرید.

آموزش نصب اکسس کنترل ( کنترل تردد) آسانسور و درب آپارتمان : اگر خودتان علاقه مند به نصب اکسس کنترل RFID هستید لینک «آموزش نصب تگ خوان RFID» را مطالعه کنید. خواهشمندیم الزامات ایمنی را رعایت کنید بخصوص هنگام کار کردن با ولتاژ ۲۲۰ ولت .

Instagram
Telegram
WhatsApp